250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Tulip Inn Oasis Agadir ****

Poloha

Hotel leží v centru Agadiru. Nejbližší obchody jsou cca 100 m, kavárny, restaurace a bary cca 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 27 km.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m (vstup přes místní komunikaci a promenádu). Lehátka a slunečníky zdarma.

Standardní pokoje

Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV a vlastní balkon. Na pokoji bezpečnostní schránka za poplatek (cca 25 MAD/ den). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

All Inclusive.

Popis

Hotel nabízí recepcí se směnárnou, restauraci a 2 bary, obchůdky a venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi na recepci a pokojích zdarma.

Sport a zábava

Zdarma šipky, stolní tenis nebo fitness. Kulečník, masáže, sauna a služby lázeňského centra za poplatek. Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování informace

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-15.00) a večeře (19.00-22.00) formou bufetu. Brzká (6.00-7.00) a pozdní (10.00-11.00) snídaně. Odpolední snack (16.00-17.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (11.00-23.00).

Maroko

Maroko najdete na mapě na severozápadě Afriky, kde se střetává Evropa s Afrikou a také Středozemní moře a vody Atlantického oceánu. Území Maroka pokrývají vysoké hory Atlasu a Rífu na severu, saharské písky pokryly jih Maroka, úrodná políčka v nížinách doplňují tuto pestrou mozaiku. Cestováním napříč Marockým královstvím je možné vysledovat, jak ráz krajiny ovlivňuje život i tradice místních obyvatel. Na severu Maroka podél Středozemního moře je těžké si nevšimnout almohádské architektury, směsi arabsko-španělských vlivů, domy jsou převážně bílé barvy a i mezi lidmi je velmi rozšířená španělština. Oproti tomu vnitrozemí je ve znaku hliněných a cihlových domů ve žlutočervené barvě půdy, která umožňuje pěstování zemědělských plodin. Sahara pokrývá jižní část a značně zasahuje do života beduínů a nomádů. Nomádský způsob života udržují především berberské kmeny, ženy jsou zahalené do jemných tkanin v několikanásobných vrstvách a zajímavostí je, že se zahalují dle tradic i muži.