Laphetos Beach Resort *****

Lokalita: Side
Místo: Kizilot
Jiné názvy, pod kterými je tento hotel uváděn:
- La Phetos *****
Turecká riviéra - Side - Kizelot. Nově otevřený hotel v roce 2008 nabízí svým klientům příjemně strávenou dovolenou v oblasti Kizelot. V areálu hotelu se nachází menší obchůdky, možnost dalších nákupů se naskýtá cca 5-6 km od hotelu. Dopravu do centra lze snadno zajistit místními minibusy, tzv. dolmuši nebo taxi. pláže 200 m letiště 80 km centra 18 km (Side) nákupní možnosti - v rámci areálu klimatizace telefon trezor (za poplatek) balkon minibar (za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC) vstupní hala s recepcí hlavní restaurace turecká, italská a rybí restaurace (1x za pobyt zdarma) bary snack bar kavárna diskotéka obchody internetová kavárna Wi-Fi připojení (zdarma) amfiteátr internetová kavárna kadeřnictví menší bazén se třemi skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma) bazén s integrovaným brouzdalištěm miniklub dětské hřiště písčitá s oblázky (přístupná podchodem) lehátka, slunečníky a osušky zdarma plážový bar animační programy večerní programy 2 tenisové kurty (osvětlení a zapůjčení sportovního náčiní za poplatek) stolní tenis, šipky basketbal plážový volejbal aerobic gymnastika vodní gymnastika fitness turecké lázně (procedury za poplatek) vodní sporty na pláži za poplatek sauna masáže biliár All Inclusive: 10:00 - 24:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, pozdní snídaně, odpolední káva/čaj, půlnoční občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (džusy z čerstvého ovoce, importované nápoje a bar po půlnoci placené). (celý popis hotelu »)
|
» Dovolená Kizilot - zájezdy do místa » Dovolená Side - zájezdy do destinace » Dovolená Turecko - zájezdy do země |
» Super Last Minute Turecko » Last Minute Turecko » First Minute Turecko |
» Hotely Kizilot - hotely v místě » Hotely Side - hotely v destinaci » Hotely Turecko - hotely v zemi » Turecko - pasy, víza, zdravotnictví |
Zájezdy do hotelu Laphetos Beach Resort *****
|
Strava:
all inclusive
Praha, Brno, Ostrava
|
Délka zájezdu:
8, 11, 12, 15 dní
Termíny: květen až říjen
|
Cena od:
10 690,-
|
Popis hotelu Laphetos Beach Resort ***** od CK EXIM TOURS
Popis zájezdu:
Turecká riviéra - Side - Kizelot. Nově otevřený hotel v roce 2008 nabízí svým klientům příjemně strávenou dovolenou v oblasti Kizelot. V areálu hotelu se nachází menší obchůdky, možnost dalších nákupů se naskýtá cca 5-6 km od hotelu. Dopravu do centra lze snadno zajistit místními minibusy, tzv. dolmuši nebo taxi.
Vzdálenost od:
- pláže 200 m
- letiště 80 km
- centra 18 km (Side)
- nákupní možnosti - v rámci areálu
Ubytování:
- klimatizace
- telefon
- trezor (za poplatek)
- balkon
- minibar (za poplatek)
- vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC)
Zařízení:
- vstupní hala s recepcí
- hlavní restaurace
- turecká, italská a rybí restaurace (1x za pobyt zdarma)
- bary
- snack bar
- kavárna
- diskotéka
- obchody
- internetová kavárna
- Wi-Fi připojení (zdarma)
- amfiteátr
- internetová kavárna
- kadeřnictví
- menší bazén se třemi skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma)
- bazén s integrovaným brouzdalištěm
- miniklub
- dětské hřiště
Pláž:
- písčitá s oblázky (přístupná podchodem)
- lehátka, slunečníky a osušky zdarma
- plážový bar
Sportovní aktivity a zábava zdarma:
- animační programy
- večerní programy
- 2 tenisové kurty (osvětlení a zapůjčení sportovního náčiní za poplatek)
- stolní tenis, šipky
- basketbal
- plážový volejbal
- aerobic
- gymnastika
- vodní gymnastika
- fitness
- turecké lázně (procedury za poplatek)
Sportovní aktivity a zábava za poplatek:
- vodní sporty na pláži za poplatek
- sauna
- masáže
- biliár
Stravování v ceně:
- All Inclusive: 10:00 - 24:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, pozdní snídaně, odpolední káva/čaj, půlnoční občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (džusy z čerstvého ovoce, importované nápoje a bar po půlnoci placené). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.
Fotogalerie hotelu
Kliknutím na náhled zobrazíte obrázek ve větším formátu.
Tato fotogalerie je pouze orientační. Nelze 100% zaručit, že nedošlo k chybnému zařazení fotografií. Oficiální autorizované fotografie najdete u jednotlivých zájezdů.
Fotografie poskytnuté jednotlivýmí cestovními kancelářemi:




Praha, Brno, Ostrava