Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Vila Galé Marés *****

Popis hotelu

Luxusní hotel se nachází na nezapomenutelné pláži Guarajuba asi 12 km od Praia do Forte. Mezinárodní letiště v Salvadoru je odtud 42 km. Jedná se o unikátní a exotický projekt zasazen mezi moře a jezero Guarajuba.

Poloha

pláž Guarajuba, asi 12 km Praia do Forte a asi 42 km od letiště v Salvadoru

Vybavení

2 restaurace, 4 bary, venkovní bazén, Satsanga Spa (lázně, kde najdete vnitřní vyhřívaný bazén, vířivku, saunu, turecký hammám, masáže a kůry atd.), fitness centrum, tenisový kurt, půjčovna kol, centrum vodních sportů, animační programy, konferenční a banketové příslušenství, obchody, kadeřnictví, herna, obchod s tabákem, tour desk, prádelna, služby lékaře atd.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, sprchou a vysoušečem vlasů, telefon, televize, minibar, varná konvice, trezor, připojení na internet, veranda s houpací sítí

Stravování

all inclusive

Pláž

písčitá přímo před hotelem

Sport a zábava

bazén, fitness centrum, tenis, vodní sporty, animační programy

Pro děti

dětský bazén, dětský klub Nep Kids Club a animační programy

Naše mínění

velmi specifický resort pro náročné, výborný i pro rodiny s dětmi

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.

Hotely Bahia