Zanzibar

Popis

Popis hotelu Zanzibar Star Resort 2 **

Středisko

Severní pobřeží – Nungwi

Poloha

Nově rekonstruovaný, menší turistický hotel leží na severu ostrova ve vesničce Nungwi, cca 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště. Hotel nabízí ubytování v 10 pokojích, vyniká přátelskou rodinnou atmosférou a je vhodný pro nenáročné klienty. Hotelová zahrada je obehnána zdí, do rezortu mají přístup pouze hoteloví hosté, což zaručuje pocit soukromí.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, za poplatek: turistické centrum s nabídkou výletů, masáže na pláži.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem, klimatizací, stropním ventilátorem, moskytiérou, TV s plochou obrazovkou (mimo 3 pokojů umístěných v bungalovech), WI-FI internet (za poplatek), prostorným balkonem s výhledem do zahrady a na bazén. Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Za poplatek: potápěčské centrum na pláži, hotelová recepce zajišťuje výlety a další aktivity dle přání klientů. WiFi připojení na internet v pokojích za poplatek.

Pláž

Bílá písčitá pláž se nachází 100 m od hotelu. Na pláž se dostanete velmi jednoduše po cestičce, která vede kolem dalšího hotelu.

Přehled

- menší hotel
- rodinná atmosféra

Zanzibar

Pohádkový ostrov v Indickém oceánu, ostrov koření a tropického ovoce, ostrov nekonečných bílých pláží a azurového moře. Lákadel má ostrov víc než dost – je skutečným rájem pro každého, kdo miluje teplé podnebí a koupání ve vyhřátém průzračném moři. Nejlepší zanzibarské pláže patří bezesporu k nejkrásnějším na světě, stejně jako neobyčejně bohatý podmořský život.

Ač v minulosti ostrov proslul především obchodem s otroky, dnes je vysněnou destinací mnoha návštěvníků z celého světa. Ostrov má tropické klima, s minimálními výkyvy jak během roku, tak v denních a nočních teplotách. Od druhé poloviny března do poloviny května trvá období dešťů, což však zpravidla neznamená nemožnost strávit pohodovou dovolenou. V tomto období se objevují silnější deště, ale jen zřídka prší celý den. Podnebí je po většinu roku velmi teplé a moře stejně tak. Zanzibarské pobřeží odráží mořský příliv a odliv jako málokteré jiné. V období odlivu moře ustoupí o desítky metrů, aby tak ukázalo, co ukrývá na svém dně. Nádherné bělostné pláže však nejsou to jediné, co vám může Zanzibar nabídnout. Pokud se vám omrzí pohled na neskutečnou krásu pobřeží, vřele vám doporučujeme vyrazit na výlet. Staré Kamenné Město stojí za vidění. Nadchnou vás bývalé sultánské paláce s bohatě zdobenými vstupními dveřmi, stejně jako muzeum vypovídající o historii ostrova. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a zdraví a vítají vás, jako by vás znali již léta. Jambo – pozdrav, s nímž se budete setkávat na každém kroku, se sluší opětovat. Karibu! Vítejte na Zanzibaru!