200 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Acar Hotel ****

Popis

V roce 2015 zrekonstruovaný a moderně vybavený čtyřhvězdičkový městský hotel Acar se skládá ze tří šestipatrových budov a nachází se v části Oba, která je součástí letoviska Alanya. Centrum Alanye je od hotelu vzdáleno cca 2,5 km, nejbližší nákupní možnosti, restaurace i bary jsou v blízkosti hotelu. Široká oblázkovo-písečná pláž je ve vzdálenosti 150 m od hotelu, a je dostupná přes místní komunikaci. Hotel doporučujeme klientům, kteří rádi využijí možnosti procházek, večerní zábavy a nákupů v živém centru letoviska.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
rodinný pokoj až pro 5 osob (2 místnosti)
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
klimatizace
trezor za poplatek
SAT/TV, minibar, telefon
balkon

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, lobby bar, výtah, TV místnost
internetový koutek za poplatek
hlavní restaurace, A´la carte restaurace, bar u bazénu, snack bar
vnitřní a venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
dětské hřiště, animační programy
stolní tenis, šipky, billiard
za poplatek: SPA centrum, masáže, vodní sporty na pláži

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně a lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:00 – 23:00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya