Hotel Adaaran Prestige Vadoo Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

ADAARAN PRESTIGE VADOO

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Luxusní pětihvězdičkový resort Adaaran Prestige Vadoo se nachází 15 minut jízdy rychlolodí od mezinárodního letiště. Hotel poskytuje ubytování ve 4 typech vilek: Overwater villa, Sunrise water villa, Sunset water vulla nebo Honeymoon villa. Všechny jsou luxusně a prostorně zařízené a disponují koupelnou včetně vysoušeče vlasů, individuálně řízenou klimatizací, minibarem, trezorem, kávovarem a sadou na přípravu čaje, TV/SAT/DVD a vlastním bazénkem na terase. Hotelová recepce, restaurace, bary, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry a turistické informace jsou hostům k dispozici po celou dobu pobytu. Hotel dále nabízí službu praní a čištění oděvů. Hosté mají k dispozici stolní tenis, plážový volejbal, venkovní bazén a posilovnu. Z vodních sportů mohou vyzkoušet potápění, jízdu na katamaránu, vodní lyže, wakeboardy či například šnorchlování. Po dni plném sportu lze relaxovat v hotelovém spa centru.
ALL INCLUSIVE : snídaně (07:30-09:30), oběd (12:30-14:30) a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (19:30-21:30), dopolední snack, odpolední zákusky, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, voda v minibaru denně zdarma, 1x za pobyt možnost povečeřet na pláži, 25 % sleva na služby wellness centra (1x za pobyt), 20 % sleva na ponor, 1x za pobyt lodní výlet Marine Life

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Název hotelu dle pořadatele: ADAARAN PRESTIGE VADOO *****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Male Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Adaaran Prestige Vadoo Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 268 153
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

ADAARAN PRESTIGE VADOO
    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

Cena
86 986 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 153

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
86 986 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč