Hotel Airone Family Resort

  Itálie, Benátsko, Chioggia

Resort Airone s bazénem

  Itálie, Benátsko, Chioggia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

komplex Airone Resort je po kompletní rekonstrukci, nachází se cca 100 m od pláže, v centru letoviska Sottomarina di Chioggia. Zastávka autobusu do starobylého centra městečka Chioggia, kterému se přezdívá malé Benátky, je 50 m od hotelu. 200 m je pak molo, odkud jezdí lodě do Benátek. Ideální výchozí bod na výlety do okolí: historické centrum Chioggia, Benátky, Padova, Verona, Vicenza, Ravenna, Ferrara, Bologna.

Ubytování

pěkné, moderně zařízené pokoje s koupelnou a WC, fénem, SAT-TV, klimatizací, minibarem, trezorem, wifi, většina s balkónem.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností 1-2 přistýlek/ palanda, výhled na moře, max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě.

Dvoulůžkové pokoje Economy (16 m2) – bez možnosti přistýlky, boční výhled na moře.

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3chodové menu, salátový bufet od 07. června do konce srpna.

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, výtah, restaurace a la carte, restaurace u bazénu, bar, zahrada, terasa, konferenční místnosti, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, plážový servis 11.05.-15.09. (1 slunečník a 2 lehátka 100 m od hotelu), stolní tenis, wifi zdarma, privátní parkoviště za poplatek, animace 10.06.-30.08., hudební večery, půjčování kol za poplatek (první 2 hodiny zdarma, e-bike za poplatek), hlídání dětí za poplatek.

Speciální nabídka

sleva 3% za včasný nákup do 30.04. při 100% platbě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu s polopenzí. Min. pobyt 2 noci s příjezdem v pondělí až čtvrtek, 3 noci pobyty s příjezdem v pátek až neděle. Zdarma vstup do bazénu, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj, cca 100 m od hotelu).

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 €/ osoba od 6 let/ noc, jednolůžkový pokoj.
  • Nepovinný příplatek: privátní parkoviště 10 €/ den nebo veřejné parkoviště 20 m od hotelu také za poplatek.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání 10 €/ noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Resort Airone s bazénem
  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Sottomarina Lido

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Airone Family Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 931
dnes 7.30–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Resort Airone s bazénem
  Itálie, Benátsko, Chioggia

Cena
8 070 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 931

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
8 070 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč