Hotel Ajman Saray a Luxury Resort Collection Ajman

  Spojené arabské emiráty, Ajman

5/5

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

    Spojené arabské emiráty, Ajman
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Elegantní luxusní plážový resort s vynikajícím poměrem kvality a ceny! Nejen pro ty, kdo hledají útočiště na prodloužený víkend, ale i pro ty, kdo zde chtějí strávit svou pobytovou dovolenou!

Přehled

výborný poměr kvality a ceny možnost příplatku na ALL INCLUSIVE kombinace moderní a arabské architektury přátelský personál Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Ajman cca 30 minut od letiště v Dubaji cca 40 minut od Downtown Dubai s Burj Khalifou přímo u privátní písečné pláže

Poloha

Ajman, Ajman Saray, A Luxury Collection Resort ze společenství Marriott International otevřený v únoru 2014 leží přímo u privátní písečné pláže, cca 11 km od centra a cca 22 km od letiště v Dubaji a cca 35 km od největšího nákupního centra světa Dubai Mall.

Vybavení resortu

205 pokojů a suite, všechny s balkóny. Klimatizace, 5 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, vodní sporty, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do Dubaje.

Vybavení pokoje

Deluxe creek view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, Illy přístroj, fén, telefon, SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Deluxe creek view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti

Deluxe creek view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, Illy přístroj, fén, telefon, SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Elegantní luxusní plážový resort s vynikajícím poměrem kvality a ceny! Nejen pro ty, kdo hledají útočiště na prodloužený víkend, ale i pro ty, kdo zde chtějí strávit svou pobytovou dovolenou!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Ajman Saray, A Luxury Collection Resort *****
Lokalita dle pořadatele: Ajman, Ajman
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ajman Saray a Luxury Resort Collection Ajman *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 058 006
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Ajman

5/ 5 4 recenzí


Pavel prosinec 2019
Prohlídka hotelu Ajman Saray 5*. "Elegantní 5* hotel v arabském stylu s krásnou pláží. "... celá recenze


Eliška září 2017
Prohlídka hotelu Ajman Saray. Krásný čistý hotel, služby personálu perfektní. Hotel přímo u pláže, kde jsou lehátka, slunečníky a ručníky v ceně. Hotel nabízí p... celá recenze


Evžen Bělka květen 2017
Shrnutí Ajman Saray Luxury Collection. Tento hotel je opravdu na úrovni se standardně nadstadartní péčí... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort
    Spojené arabské emiráty, Ajman

Cena
39 910 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 058 006

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
39 910 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
13 230 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 744 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč