Přímo u pláže | Typ pláže: molo, oblázková

Popis

Popis hotelu Akka Antedon *****

Poloha

Na klidném místě, centrum Kemeru cca 15 km.

Vybavení

Hlavní budova (2 bloky) a vedlejší budova s rodinnými pokoji. Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (turecká, rybí, italská a francouzská), několik barů, obchodní arkáda, kadeřnictví. V zahradě 2 bazény (jeden z nich se skluzavkami), terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., trezor, minibar (denně doplňován), set na přípravu čaje a kávy, telefon, balkon nebo terasa, v hlavní budově.

DRSS: viz DR, boční výhled na moře.

DRSV: viz DR, výhled na moře.

FR: viz DR, oddělená ložnice, ve vedlejší budově v zahradě.

 

 

Zábava

Denní a večerní animační program, zahradní party, diskotéka.

Pláž

Oblázková pláž u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži, molo.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Pozdní snídaně
 • Odpolední snack, zmrzlina
 • Kavárna
 • Půlnoční snack (23.00–01.00 hod.)
 • Pozdní snack a možnost lehké snídaně (01.00–07.00 hod.)
 • Minibar denně doplňován nealko nápoji a pivem
 • Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a vybrané importované (09.00–02.00 hod.)
Sportovní nabídka
 • Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, sauna, jacuzzi, turecké lázně (pouze vstup), plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty, surf a katamarán (pouze s licencí). 
 • Za poplatek: biliár, výuka tenisu, masáže a procedury ve spa centru, peeling v tureckých lázních, motorizované vodní sporty.
Pro děti

Dětská postýlka zdarma(na vyžádání), miniklub, junior klub, dětské hřiště, brouzdaliště. V restauraci k dispozici ohřívač jídla, sterilizátor lahví, mikrovlnná trouba, mixér.

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
 • Za poplatek: internetový koutek.
Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

45 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer