Popis

Popis hotelu Al Ain Rotana *****

Poloha

Hotel se nachází uprostřed pouště ve městě Al Ain, v jeho okolí se nachází mnoho úrodných oáz, které jsou důležité pro místní zemědělství. Al Ain leží vychodně od Abu Dhbai při hranicích s Ománem. Letiště v Abu Dhbai je vzdáleno 150 km.

Vybavení hotelu

4 restaurace Kavárna Bar u bazénu Fitness centrum Masáže Sauna Vířivka squash Bazén

Vybavení pokoje

pokoje classic vybaveny klimatizací, TV, telefonem, přístupem na internet, minibarem, bezpečnostním trezorem, vysoušečem vlasů, koupelnou a WC.

Stravování

snídaně

Pro děti

vhodné pro rodiny s dětmi

Služby v ceně

klimatizace, snídaně

Služby za poplatek

polopenze, plná penze

Poznámka

Typ dopravy: Letecky s ČSA Nástup: Praha – přímý let do Abu Dhabi

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Abu Dhabi

Futuristické neoarabské hlavní město emirátů s moderními mešitami, širokými boulevary, uměleckými muzei, nádherným emírovým palácem, tisíci palmami, zelenými alejemi, parky s vodotrysky, to vše a nádherné písčité pláže můžete navštívit v místech, kde ještě před pár lety měli beduíni rozvinuté své stany. Zbytek emirátu tvoří poušť s oázami Al-Ain a Liwa, které vám připraví jedinečný zážitek.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Abu Dhabi