Hotel Al Fanar Beach Resort & Spa

  Omán, Salalah

5/5

Fanar Hotel & Residences

    Omán, Dafár, Salalah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Prvotřídní lokalita a prvotřídní servis! Pro všechny kategorie klientů! Výjimečné ubytování, vynikající gastronomie, široké spektrum aktivit a zábavy, příjemný a přátelský personál! Privátní 1,2 km dlouhá pláž!

Přehled

jeden z nejlepších resortů v této oblasti součást komplexu Muriya možnost příplatku na ALL INCLUSIVE tři pláže, dva bazény a dvě jacuzzi možnost ubytování ve suite s jacuzzi a venkovní sprchou možnost půjčení bicyklů zdarma Wish Tree (Strom přání) v areálu resortu v komplexu vodní park Hawana Aqua Park Wi-fi internet zdarma

Poloha

u tří nádherných písečných pláží s palmami skvělá poloha u uzavřené mariny s jachtami cca 20 minut jízdy od centra Salalah cca 30 minut jízdy od letiště

Poloha

Luxusní plážový hotel v moderním ománském designu se nachází přímo u tří nádherných písečných pláží v nové plážové zóně Soula Bay, na březích Indického oceánu s pozvolným vstupem do moře. Je součástí Muriya komplexu, kam patří ještě blízký Juweira Boutique Hotel a Salalah Rotana Resort. Centrum města Salalah, kde najdete obchody, tradiční trhy a také Gold Souk se nachází cca 20 minut jízdy od resortu. Vzdálenost od letiště cca 20 minut jízdy.

Vybavení hotelu

302 pokojů a suite. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, 2 bazény s jacuzzi, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, venkovní amfiteátr, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol. Klienti mají možnost využívat gastronomická zařízení sousedního Juweira Boutique Hotelu a Salalah Rotana Resortu.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

prvotřídní lokalita a prvotřídní servis! Pro všechny kategorie klientů! Výjimečné ubytování, vynikající gastronomie, široké spektrum aktivit a zábavy, příjemný a přátelský personál! Privátní 1,2 km dlouhá pláž!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Al Fanar Beach Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 864 403
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Omán

5/ 5 23 recenzí


Hannah únor 2020
Příjemná dovolená. Jsem asi něco mezi panem Novákem v recenzi ze Silvestra (strašné, příšerné, katastrofa) a paní Alenou z března t.r. (neskutečný l... celá recenze


Alena březen 2020
Skvělé. Výborný hotel, skvělé služby. Není co dodat. Neskutečný luxus a relax. ... celá recenze


Darina únor 2020
Al Fanar Beach Resort. Skvělý hotel s nádhernými plážemi... celá recenze

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace