Hotel Al Hamra Village

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

5/5

Al Hamra Village

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Jeden z nejmalebnějších resortů emirátu Ras Al Khaimah!

Přehled

vhodné pro rodiny s dětmi výhodný poměr kvality a ceny možnost příplatku na ALL INCLUSIVE ICE Land Water Park v blízkosti

Poloha

Ras Al Khaimah cca 60 minut od letiště v Dubaji přímo u golfového hřiště

Poloha

Ras Al Khaimah, elegantní resort je umístěný pár minut od pláže a u mistrovského 18ti jamkového golfového hřiště Al Hamra Golf Course, cca 60 minut jízdy od letiště v Dubaji, cca 20 minut od centra Ras Al Khaimah, nedaleko nákupního centra Al Hamra Mall. V blízkosti se nachází vodní park ICE Land s nejvyšší vodní skluzavkou na světě.

Vybavení resortu

54 stylových vil, které nabízejí 219 pokojů a suite. Klimatizace, 4 restaurace, 3 bary, bazén, dětský bazén, fitness, sauna, masáže, rybaření, tenis, golf, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, zdarma shuttle bus do nákupního centra Dubai Mall. Klienti mohou využívat pláž u resortu Al Hamra Residence, kam jezdí nepřetržitě hotelový shuttle.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, internetová přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování pro dítě, pro dospělou osobu možnost přistýlky ve vyšším typu pokojů.

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování pro dítě

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Jeden z nejmalebnějších resortů emirátu Ras Al Khaimah!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v classic pokoji nebo junior suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 598 784
dnes zavřeno

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Ras Al-Khaimah

5/ 5 2 recenzí


Jana únor 2018
Krásná dovolená v SAE. Naprosto dokonalá dovolená, možná ještě umocněna faktem, že jsme na týden vyměnili zimu a smog za nádherné počasí, modrou oblohu ... celá recenze


Alena listopad 2017
Týden - málo. Dovolená v SAE se nám velice líbila. Byly jsme tam týden, ale je to málo :-). Na shlédnutí všech krás v Dubaji, prozkoumání obchod... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).