Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Aladdin Beach Resort ****

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se nachází přímo na oblázkovo - písečné pláži (doporučujeme boty do vody). Centrum města Hurghada cca 17 km (hotelová doprava za poplatek).

Vybavení

Velmi oblíbený hotel disponuje 515 pokoji. Dále Vám nabízí recepci s trezory (zdarma), WiFi v lobby a internetový koutek (za poplatek), restauraci, a-la-carte restaurací (plody moře), bary a obchody, diskotéka. Ve venkovním areálu naleznete bazénový komplex se 2 sladkovodní bazény. Bar u bazénu a plážový snack bar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Hosté mohou využívat také vybavení hotelů Ali Baba a Jasmin Village (restauraci jen s předchozí rezervací).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): malá chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2F): 2 místnosti, dvoulůžkový pokoj a navíc samostatná ložnice, posezení, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Zábava

Mezinárodní denní a večerní animační program. Diskotéka.

Sport a jiné aktivity

Aerobik, boccia, basketbal, plážový volejbal, fitness, minigolf, tenis (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis. Za poplatek: biliár, šipky, vodní sporty na pláži, masáže, sauna, parní lázeň, jacuzzi.

Pro děti

Miniklub (od 3 do 12 let), 2 vestavěné dětské bazény, dětské hřiště, dětská animace. Dětské židličky a postýlky.

Stravování

All inclusive.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 hod. do 00:30 hod. Malá chladnička je denně doplňována vodou. Snacky od 12:00 hod. do 16:00 hod. Káva, čaj a pečivo od 16:00 hod. do 17:00 hod.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

44 uživatelů

Pořadí

65. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

2.10.2019 | Jana Perníkářová
Datum pobytu: říjen 2019
Bazén velmi čistý a po celý den u bazénu byl k dispozici také plavčík na místě.

Nejnovější recenze

4
2.10.2019 | Jana Perníkářová
Datum pobytu říjen 2019
4/5 - Skvělé
Bazén velmi čistý a po celý den u bazénu byl k dispozici také plavčík na místě.
3
27.9.2019 | Jana (26let) Jirka (27) Adéla (5) Jiri(57)
Datum pobytu září 2019
3/5 - Průměr
Bohužel jsou hotely kam se ráda vrátím tady už nejspíše ne....nespokojenost říct nemůžu,ale v této cenové relaci jsou dle našich zkušeností i lepší hotely
5
21.9.2019 | Martina
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
kráná dovolená,žádné průjmy,nebojte se jet do Egypta!!Je tam krásně.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Aladdin Beach Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu