130 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Alaiye Kleopatra Hotel ****

Výhody
  • zrekonstruovaný hotel pár metrů od Kleopatřiny pláže
  • WiFi v celém hotelu zdarma
  • skvělá poloha pro podnikání výletů
Popis hotelu

Zrekonstruovaný hotel pár metrů od Kleopatřiny pláže. WiFi v celém hotelu zdarma. Skvělá poloha pro podnikání výletů.

Poloha

centrální. Obchody a restaurace v blízkosti. Cca 1 km od místního centra. Dobré spojení minubusem. Letiště Antalya cca 119 km.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž se nachází jen přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

107 pokojů rozdělených na 6 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, restaurace a 4 bary. V zahradě se nachází bazén s barem u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Osušky nejsou k dispozici.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 16 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), sat. TV, sprcha, WC, fén a balkon.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 hod. do 23.00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Animační program. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, stolní tenis.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek.

Wellness

zdarma: vířivka. Za poplatek: hammam, masáže a sauna.

Děti

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětská židlička. Maximální počet osob nelze překročit.

Info (letecky)

služby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: 4.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

17. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

16.7.2014 | Marie
Datum pobytu: červenec 2014
výborný

Nejnovější recenze

5
16.7.2014 | Marie
Datum pobytu červenec 2014
5/5 - Úžasné
výborný
5
21.6.2014 | Roman Dvořák
Datum pobytu září 2013
5/5 - Úžasné
Určitě super.Od nákupu zájezdu v jihlavě,super služby agentury ***** a poděkování obzvlášt´ paní *******.Jelikož nebyl žádný problém,tak doporučujeme.Nějaké fotky jsou k dipozici.Bernypetula je nějaké dala k prohlédnutí si.
5
24.11.2013 | bernypetula
Datum pobytu září 2013
5/5 - Úžasné
Chtěli bychom se tam opět vrátit,odpočinuli jsme si.Dovolená vydařena a super.Ještě myslím si že je to hotel pro všechny věkové kategorie,co se týče večer těch anim.programů jsou sice hlasitější i z jiných hotelů ale když zavřete balkon není nic slyšet takže si myslím i vhodný pro děti

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.