Hotel Albatros Jungle Aqua Park Neverland Resort Pickalbatros

  Egypt, Hurghada, Hurghada jih

5/5

Albatros Jungle Aqua Park

    Egypt, Hurghada, Hurghada jih
Číslo zájezdu: 3 027 189
Poloha:

Hotelový komplex se nachází v centru města, cca 13 km od letiště a cca 25 km od centra Hurghady (taxi služba za poplatek). Oddělenou část pláže najdete na pláži sesterského hotelu Dana Beach (kyvadlová doprava do/z resortu Dana Beach). Součástí hotelového komplexu je jeden z největších zábavních vodních parků v Hurghadě s 35 tobogány.
Tento komplex s 1110 pokoji, který se rozkládá na ploše 260 000 m2, je díky svému vodnímu parku s 19 skluzavkami pro dospělé a 17 skluzavkami pro děti ideální pro rodiny a milovníky vody. V přijímací hale se nachází recepce s lobby barem a řada dalších barů, Aqua Park Snack Bar a různé tematické restaurace (středomořská, německá, show cooking, asijská a orientální). K dispozici je velká zahrada a celkem 36 bazénů (z toho 12 se skluzavkami). K dispozici jsou také tenisové kurty, fitness centrum, lázeňské centrum a dětské hřiště. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na pláži zdarma a osušky dostanete při příjezdu na pokoji.

Hotel:

Hotel Albatros Jungle Aqua Park

Pokoje:

Standardní dvoulůžkové pokoje lze rezervovat i pro jednu osobu. K dispozici je malý počet ekonomických pokojů. Rodinné pokoje mají stejné vybavení a velikost, jsou odděleny posuvnými dveřmi, pro děti jsou k dispozici palandy. K dispozici jsou také rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi.

Stravování:

All inclusive:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení od 12:00 do 16:00, zákusek/káva od 11:00 do 21:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Nealkoholické nápoje a káva jsou k dispozici nepřetržitě v lobby baru.
Hosté si mohou vybrat z 5 různých restaurací: Kromě toho je k dispozici více než 10 různých barů: orientální restaurace „Tagine“, německá restaurace „Zum Kaiser“, asijská restaurace „L'Asiatique“, italská restaurace „Alfredo“ a mezinárodní restaurace „Le Marche“.

Sport a zábava:

Za poplatek: aquapark, šipky, boccia, vodní pólo a vodní gymnastika, aerobik a gymnastické aktivity, plážový volejbal, tenis (tenisové rakety a létající světlo za poplatek), fotbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, fitness (fitness a vyhřívaný bazén jsou od 7:30 do 20:00 zdarma), lázeňská zóna (sauna/parní lázeň/hammam (všechny lázeňské služby) jsou za poplatek. Upozorňujeme, že SPA je určeno pouze pro dospělé). za poplatek: vodní sporty, videohry, kulečník. pestrá zábava se soutěžemi a hrami, večerní show. vystoupení DJ na pódiu amfiteátru denně ve 21:00, večerní show na pódiu amfiteátru denně ve 21:30. Noční show Neverland je v ceně.

Děti:

Dětský klub 4-12 let, mini diskotéka, dětské hřiště, dětský koutek. dětský klub denně od 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 16:30.

Základní cena zahrnuje

  • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: CK ETI s.r.o., IČ 05923697.
Název hotelu dle pořadatele: Albatros Jungle Aqua Park ****
Lokalita dle pořadatele: Hurghada, Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Albatros Jungle Aqua Park Neverland Resort Pickalbatros ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 900 m

222 200 610 Číslo zájezdu: 3 027 189
dnes zavřeno

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

5/ 5 14 recenzí

Mária Nagyová říjen 2024 Pickalbatros Jungle Aqua Park Resort Neverland Hurghada 5*. Hotel sa nachádza 13 km od letiska Hurghada a 17 km od centra mesta. Je to hotel vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Posledná renovác... celá recenze

Dalibor Szenci březen 2024 Pickalbatros Water Valley resort. Vše co očekáváte ,to tu najdete ... celá recenze

Michaela únor 2022 Naprostá spokojenost. Bozi dovolená!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Egypt - více informací