Alem Hotel a Depandance

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje

4/5

Baško Polje, hotel Alem

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje
Číslo zájezdu: 2 353 205
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Letovisko Baško Polje se nachází v severozápadní části Makarské riviéry, 2 km jihovýchodně od známého letoviska Baška Voda (spojeno pobřežní promenádou) a je rozloženo v hustém borovém lese přímo na mořském pobřeží. Je typickým letoviskem Makarské riviéry, vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede hezká promenáda do Baška Voda nebo na druhou stranu do letoviska Promajna.
Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony, které jsou umístěny v lesoparku a od hlavní budovy jsou vzdáleny 50 m. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je 80 m od komplexu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavní budově i pavilonech prošly renovací, mají koupelnu se sprchou a WC a balkón. Pokoje v hotelu jsou orientovány na hory nebo na moře (za příplatek), pokoje v pavilonech jsou orientovány na moře, ve výhledu ale brání vzrostlé stromy. Přistýlky jsou řešeny formou výsuvného lůžka.
Ubytování je vhodné pro méně náročnou klientelu.

Vybavení

recepce, restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha, trezor na recepci (za poplatek).

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu + k večeři neomezená konzumace nápojů (víno, pivo, nealko).

Doprava

Vlastní nebo autobusem za příplatek 3.150 Kč/ osoba (odjezd v pátek, návrat v neděli).

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 8 dní, 7 nocí s polopenzí včetně nápojů k večeři, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu - dospělá osoba € 1.80/noc, děti 12-17.9 € 0.90/noc, registrační poplatek € 3.50/pobyt - hradí se na místě. Příplatek za pokoj v hlavní budově s výhledem na moře je Kč 1.690/pobyt, platící dítě Kč 850/pobyt. Pojištění léčebných výloh Kč 20/osoba/den, připojištění storna pobytu Kš 200/osoba/pobyt.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Název hotelu dle pořadatele: Baško Polje, hotel Alem
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Baško Polje

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Alem Hotel a Depandance **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 353 205
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 53 recenzí


Alena září 2020
Alena. byli jsme zde v roce 2o20 a musíme říci super dovolená. Ubytování skromné, ale úložný prostor byl, sprcha a toaleta byla v pořádku... celá recenze


Dag červen 2022
Dagmar Hergottova. Jeli jsme sem vlakem s Regiojet a hotel je cca 2km od pristavu a komercnich plazi, chteli jsme polopenzi, bez lidi a v prirode. Ma... celá recenze


Cestovatel září 2019
Za levno nejkrásnější místo pobytu v Chorvatsku. Těžko najdete příjemnější místo pobytu s úchvatnou atmosférou kombinací - hory a moře. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Baško Polje, hotel Alem
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Baško Polje

Cena
7 930 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 353 205

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 930 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč