Alexandria Spa & Wellness Hotel

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

4/5

ALEXANDRIA

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) - d) na ověření.

STRAVA

Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Tři regiony (Valašsko, Slovácko a Haná) s puncem Baťovského ducha... Co zažít a vidět - tradiční folklór, regionální pokrmy, dobré víno a slivovice, Zlín, ZOO Zlín Lešná, Vizovice (zámek a likérka R. Jelínek), Kroměříž (arcibiskupský zámek a Květná zahrada), zámek Buchlovice, hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, Archeoskanzen Modrá, Baťův kanál, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm...

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod

DÍTĚ

Pobyty nejsou určeny dětem. Na hotelu není povolen pobyt s dětmi do 12 let.

KOUPÁNÍ

Hotelový bazén (16 x 8 m) s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Městská plovárna (cca 100 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.

PARKOVÁNÍ

Kryté parkoviště cca 100 m od hotelu za poplatek cca 100,- Kč/den V lázeňských garážích (vzdálenost cca 1,2 km) za poplatek Z důvodu omezeného množství počtu parkovacích míst je doporučeno parkování předem objednat.

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s polopenzí formou bufetu - 1x relaxační bublinková koupel (15 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) z květu lípy pro ni nebo avokádovým olejem pro nej - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, pobyt NE-ČT) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) z květu lípy pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

VÍKEND EXKLUZIV (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře formou bufetu a nápoj (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína) - 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci - 1x láhev vína (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu - 1x hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou) - 1x medový rituál (45 min., BIO zábal zad ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem) - 1x obličejový spa rituál (50 min., pečující nebo vyživující) pro ni nebo 1x masáž klasická (50 min.) pro něj - 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, pobyt NE - ST nebo PO - ČT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul - orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) z kvetu lípy pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

ROMANTIKA PRO DVA (4 dny/3 noci, pobyt ČT - NE) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými mešci s himalájskou solí) - 1x Rasul - orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) z kvetu lípy pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

CELKOVÁ KAPACITA

106 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

21,- Kč

AKČNÍ NABÍDKA

V CENTRU LÁZEŇSKÉHO MĚSTA

 • ZDARMA VSTUP DO WELLNESS CENTRA s BAZÉNOVÝM A SAUNOVÝM SVĚTEM a FITNESS CENTRA
PROČ K NÁM

PROČ hotel Alexandria Luhačovice: - v centru lázeňského města - obchůdky, kavárny, cukrárny, kolonáda - vše NA DOSAH - jeden hotel = dva světy (hlavní budova dýchá atmosférou a půvabem třicátých let minulého století., nová budova má moderní pojetí) - největší wellness centrum s bazénem v Luhačovicích - vyhlášená Francouzská restaurace a night club s atmosférou 30. let minulého století - klimatizované fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji, běžeckými trenažéry, ergometry, multifunkční kladkovou věží a činkami

VYBAVENÍ

recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****

POLOHA

Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: ALEXANDRIA ****
 • Lokalita dle CK: Jižní Morava
 • Místo dle CK: Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 257
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

4/ 5 8 recenzí


Libor listopad 2018
Příjemný relax.. Skvělý hotel pro relaxaci v centru lázeňského městečka, špičková kuchyně.... celá recenze


Katka červen 2016
Poděkování za pobyt. Dobrý den, děkuji pracovníkům hotelu a wellnes Alexandria, kde jsem trávila s manželem víkend. (již čtvrtý) - Vždy si tam parádně ... celá recenze


Jana červen 2016
Relaxační pobyt. Hotel patří spíše k luxusnějším a dražším, nicméně kvalita služeb podle mě odpovídá ceně. Pro lidi kteří si chtějí odpočinout mysl... celá recenze

Nezávazná objednávka

ALEXANDRIA
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
5 180 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 257

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 180 Kč
manipulační poplatek za změnu - celá ubytovací jednotka
0
200 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč