Alexandria Spa & Wellness Hotel

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

5/5

HOTEL ALEXANDRIA - Dámská jízda na 2 noci (čt-so, pá-ne) - Luhačovice

  Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Programy pobytů zahrnují osvědčené lázeňské procedury s využitím zdejších unikátních přírodních léčivých vod v kombinaci s moderními léčivými a rehabilitačními metodami. Ve wellness centru naleznete parní lázeň, bylinková lázeň, solná lázeň, laconium a orientální parní lázeň Rasul, finské sauny, různých druhů léčebných a relaxačních masáží, uvolňujících koupelí a privátní wellness. Hoteloví hosté, tak jako kdysi Římané, mají bezplatný volný vstup do wellness centra Spa Alexandria zahrnující veřejný program. Cílem společných procedur, patřících do veřejného programu, je připravit organismus na individuální regenerační procedury, které následují (peeling přírodními prostředky, zábaly a masáže). K plavání zve bazén s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Relaxovat lze ve whirlpoolu a na vyhřívaných lavicích u bazénu. Vašim unaveným a těžkým nohám přinese úlevu Kneippův chodník, který napodobuje reflexní masáž plosky nohy. Pro ty, kteří chtějí svůj pobyt spojit s fyzickou aktivitou, se nabízí fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji a trenažéry nebo využít skupinových cvičeních – power jóga, pilates, kalanetika nebo cvičení s míči. Z tradičních lázeňských procedur využijete minerální koupele v přírodní uhličité vodě, hydromasážní koupele, uvolňující masáže a drenáže. Širokou nabídku wellness masáží (masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy…) doplňují peelingy a zábaly do přírodních peloidů. Odpočinek po příjemných procedurách, pobytu v parních lázních nebo sauně umožňují relaxační zóny s lehátky.

V nejbližším okolí se nachází Sportovní centrum Radostova – sportovní centrum Radostova v Luhačovicích nabízí velké množství služeb za lidové ceny. Na své si přijde každý milovník sportu.

Ubytování

V komfortních dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením vybavených TV/SAT, telefonem, sejfem, minibarem, fénem, županem a Wi-Fi. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Bonusy

Bonus: slevy na služby až 50% – platí při každé rezervaci

Základní cena zahrnuje

  • Dámská jízda na 2 noci (čt-so, pá-ne)
  • 1× láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu, wellness balíček délky pobytu, zdarma volný vstup do wellness – bazén, whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, 1× hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou).

Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL ALEXANDRIA - Dámská jízda na 2 noci (čt-so, pá-ne) - Luhačovice
  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 378
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

5/ 5 7 recenzí


Libor listopad 2018
Příjemný relax.. Skvělý hotel pro relaxaci v centru lázeňského městečka, špičková kuchyně.... celá recenze


Katka červen 2016
Poděkování za pobyt. Dobrý den, děkuji pracovníkům hotelu a wellnes Alexandria, kde jsem trávila s manželem víkend. (již čtvrtý) - Vždy si tam parádně ... celá recenze


Jana červen 2016
Relaxační pobyt. Hotel patří spíše k luxusnějším a dražším, nicméně kvalita služeb podle mě odpovídá ceně. Pro lidi kteří si chtějí odpočinout mysl... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL ALEXANDRIA - Dámská jízda na 2 noci (čt-so, pá-ne) - Luhačovice
  Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
5 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 378

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 920 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč