Popis

Popis hotelu Almira Hotel ***

Poloha

V bezprostřední blízkosti centra vesničky Arkoudi s obchůdky a restauracemi. Zastávka autobusu 100 m, přístav Kyllini se spojením na ostrov Zakynthos cca 10 km, letiště Araxos cca 84 km.

Vybavení

22 pokojů, vstupní hala s recepcí (v určitých hodinách), restaurace na snídaně, à la carte restaurace, bar, služby prádelny za poplatek. Venkovní bazén s terasou, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar u bazénu.

Pokoje

DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župany, pantofle), klimatizace, TV/sat., minibar, varná konvice, telefon, trezor a balkon, výhled do ulice. DR: viz DRP, prostornější, možnost přistýlky, boční výhled na moře. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRX: viz DR, ve 3. patře, balkon s jacuzzi. FR: viz DR, 2 oddělené ložnice, výhled na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu.  

Pláž

Písečná pláž Arkoudi s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness Za poplatek: půjčovna kol

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).  

Wellnes

Za poplatek: sauna, vířivka.

Internet

Zdarma: WiFi v celém hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRP): 2 dospělí Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV/DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Rodinný pokoj (FR): 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí Dítě do 6 let

Doba transferu

60 min

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií