Popis

Popis hotelu Alpenhotel Bayerischer Hof ***

Popis hotelu

Hotel v blízkosti parku. Krytý bazén s vířivkou.

Poloha

klidná, v blízkosti parku a přírodního koupaliště, centrum města cca 400 m.

Vybavení

hotel s 94 pokoji ve 4 budovách, výtahem v hlavní budově, lobby, restaurací s mezinárodní kuchyní, rustikálním barem, pivní zahradou. Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

hotel: pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Apartmány: studio (F2F): pro 2 os., cca 28 m2, obývací pokoj s vyklápěcí nebo normální postelí. Studia jsou vybaveny kabel. TV, sprchou, WC, balkonem nebo terasou, posezením, kuchyňským koutem (2 pl. el. sporák, chladnička, kávovar). Apartmány (F4G): dvoupokojové apartmány pro 4 osoby, cca 45 m2, obývací pokoj s vyklápěcí nebo normální postelí a malý pokoj s oddělenými lůžky, vybavení jako F2F. Apartmány (F6H): třípokojové apartmány pro 6 osob, cca 63 m2, obývací pokoj s vyklápěcí nebo normální postelí a malý pokoj s oddělenými lůžky, dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F2F. Joker apartmány (F4S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

bez stravy (apartmány F), snídaně nebo polopenze (pokoje A): snídaně formou bufetových stolů, příležitostně servírovaná snídaně. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu o 3 chodech.

Internet

WiFi za poplatek.

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: biliár, zapůjčení kol, zapůjčení bruslí.

Wellness

krytý bazén (10 x 5 m), vířivka. Za poplatek: masáže a akupunktura (na vyžádání). Wellness zóna otevřena v určitých časem (rozpis na místě).

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáže cca 5 €/den;
domácí zvíře: cca 5 €/den;
lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba, platba na místě;
cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, kauci;
na místě se platí: závěrečný úklid cca 40 €/objekt, výměna ložního prádla, ručníků a osušek;
příjezd/minimální délka pobytu: hotel: denně/2 noci. Apartmány: denně/5 nocí;
začátek/konec nájmu: 16/10 h.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci 90 dní před příjezdem.

Dětská sleva

A1A: 1 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100%, (6-11,99 let) 50%, (12-16,99 let) 30% na přistýlce. A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100%, (6-11,99 let) 50%, (12-16,99 let 30% na přistýlce.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Hotely Bavorsko