10 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Altinkum Bungalows ***

Cenově výhodné bungalovy doporučujeme klientům, kteří ocení blízkost centra a zároveň krásné koupání.

Poloha:

Bungalovy mají vynikající polohu přímo u písečné pláže a zároveň cca 500 metrů od historického centra města Side. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 65 km.

Vybavení:

Hezké bungalovy zasazené do zahrady mají recepci (možnost pronájmu bezpečnostní schránky), restauraci s terasou u pláže, TV koutek, bar, menší bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka, podložky a slunečníky zdarma. Doporučujeme vzít si vlastní osušky.

Pláž:

Bungalovy se nachází přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti). Lehátka, podložky, slunečníky za poplatek.

Pokoj:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou/WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací (omezeně), malou lednicí, telefonem, TV/sat. a terasou.

Maximální obsazenost:

3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování:

Viz program soft all inclusive.

Sportovní nabídka:

Za poplatek biliár, stolní tenis, masáže, vodní sporty.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště, dětské hřiště.

Program soft all inclusive:
  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu (v případě malého počtu klientů servírované)
  • vybrané místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.)


Platební karty:

VISA, EC/MC.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side