Hotel AluaSoul Mallorca Resort

  Španělsko, Mallorca, Cala d'Or

AluaSoul Mallorca Resort

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala d'Or
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Kompletně zrekonstruovaný designový hotel, svěží styl, jemné barvy a plný světla. Resort AluaSoul Mallorca Vás přiblíží nejkrásnější zátoky východního pobřeží Mallorky, pouhé 3 km od živého centra Cala d'Or a s přímým přístupem na pláž. Prožijte autentické středomořské léto.

Přehled

luxusní hotel pouze pro dospělé (16+) skvělé možnosti stravování šik a moderní design chill-out beach club

Stručná poloha

skvělá poloha přímo u menší pláže Cala Egos v klidné oblasti 2,5 km od centra Cala d'Or etiště vzdáleno 56 km

Poloha

tento 4*Adults Only hotel se nachází na jihovýchodě Mallorky v krásné zátoce s výhledem na pláž Cala Egos. Krásná zátoková pláž Cala Egos se nachází přímo u hotelu. Centrum Cala d'Or se nachází od hotelu pouhých 2,5 km s obchody, bary a restauracemi. Vhodné pro jakoukoliv procházku.

Pojmenování

BAZÉNOVÁ ČÁST S PŘÍMÝM PŘÍSTUPEM NA PLÁŽ

Popis

To je ideální místo pro vychutnímé si nádherného počasí na Mallorce při relaxaci na lehátku a popíjení lahodného koktejlu z baru.

Vybavení hotelu

4* hotel pouze pro dospělé 16+ disponuje vstupní halou s recepcí, otevřenou 24 hodin denně. Zaměstnanci recepce Vám rádi poskytnou turistické informace, lze využít i službu úschovny zavazadel. Dále v tomto hotelu 2 bufetové restaurace, A-la carte restauraci Mare Nubium s mezinárodní, španělskou a místní kuchyní, 2 bary, bar u bazénu, který slouží jako plážový bar, internetové připojení, nedílnou součástí je i bazénová část se 3 bazény, se sluneční terasou, lehátky a slunečníky. Je zde nespočet různých aktivit jako například: večerní zábavní programy, animační programy, stolní tenis, wellness či fitness apod.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené a prostorné dvojlůžkové pokoje s plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, zástrčky s USB vstupy, satelitní TV, telefonem, klimatizací, minibarem za příplatek a balkonem. Pokoje s výhledem na bazén, bočním výhledem na moře a přímým výhledem na moře za příplatek. Pokoje Superior jsou prostorově větší, mají středomořský design, moderní vybavení, plně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem s dešťovou hlavicí, WC a fénem, dokovací stanici pro mp3, kávovar, klimatizaci, SAT-TV, minibar (za poplatek), speciální matrace, balkon s bočním výhledem na moře. Pokoje s přímým výhledem jsou za příplatek. Další možností ubytování jsou pokoje typu junior suite nebo suite.

POKOJ STANDARD

moderně vybavené a prostorné dvojlůžkové pokoje s plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, zástrčky s USB vstupy, satelitní TV, telefonem, klimatizací, minibarem za příplatek a balkonem.

POKOJ STANDARD S BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE

moderně vybavené a prostorné dvojlůžkové pokoje s plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, zástrčky s USB vstupy, satelitní TV, telefonem, klimatizací, minibarem za příplatek a balkonem s bočním výhledem na moře.

POKOJ STANDARD S VÝHLEDEM NA MOŘE

moderně vybavené a prostorné dvojlůžkové pokoje s plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, zástrčky s USB vstupy, satelitní TV, telefonem, klimatizací, minibarem za příplatek a balkonem s výhledem na moře.

POKOJ SUPERIOR

Pokoje Superior jsou prostorově větší, mají středomořský design, moderní vybavení, plně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem s dešťovou hlavicí, WC a fénem, dokovací stanici pro mp3, kávovar, klimatizaci, SAT-TV, minibar (za poplatek), speciální matrace, balkon s bočním výhledem na moře.

POKOJ SUPERIOR VÝHLED MOŘE

Pokoje Superior jsou prostorově větší, mají středomořský design, moderní vybavení, plně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem s dešťovou hlavicí, WC a fénem, dokovací stanici pro mp3, kávovar, klimatizaci, SAT-TV, minibar (za poplatek), speciální matrace, balkon výhledem na moře.

Stravování

polopenze formou bufetu, za příplatek All inclusive

Doplňující informace

pobytové taxy - Mallorca - 3 Eur + 10% DPH /osoba/den. Děti/mládež do 15,99 let tento poplatek neplatí.

Základní cena zahrnuje

  • 7(10, 11) nocí s polopenzí leteckou dopravu Praha - Mallorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)
  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: AluaSoul Mallorca Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Mallorca, Cala d´Or
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

AluaSoul Mallorca Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 054 751
dnes 8–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

AluaSoul Mallorca Resort
    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala d'Or

Cena
41 110 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 751

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
41 110 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
790 Kč