Hotel Amarin Resort

  Chorvatsko, Istrie, Rovinj

4/5

Resort AMARIN

    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: 4 km severně od Rovinje.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 100 - 300 m, oblázková, skalnatá, betonová. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži a u bazénu za příplatek.
BAZÉN: dva venkovní bazény s mořskou vodou o rozloze 338 m2.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet nebo nájem apartmánu.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi u bazénu a aperitiv baru zdarma, internetová přípojka na recepci za příplatek.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: recepce, turistický komplex s pokoji a apartmány, penzion restaurace, a la carte terasa, pizzerie, aperitiv bar, bar na pláži, dětské hřiště, supermarket, kadeřnický salon, masáže, TV místnost. Sportovní nabídka (půjčovna člunů, tenis, stolní tenis, hřiště na volejbal, košíkovou, minigolf, šipky).
1/2+1 APP STUDIO (25 m2): obývací prostor s francouzským lůžkem, rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice), koupelna, terasa.
1/2+2 APP (N41, 30-36 m2 + terasa): ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice), koupelna, fén, klimatizace, TV, telefon, sejf, terasa.
1/2+2 APP (N31+, 40-45 m2 + terasa 10 m2): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (vhodný pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti), kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice, myčka), koupelna, fén, klimatizace, TV, telefon, sejf, terasa. Apartmán byl renovován v roce 2013.
1/4+2 APP (N52+, 66 m2 + terasa 28 m2): apartmán je v přízemí a v prvním patře, které jsou spojené schody. V patře je ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se 2 oddělenými lůžky, koupelna. V přízemí je obývací prostor s rozkládacím gaučem (přistýlka pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti), WC, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice, myčka), fén, klimatizace, TV, telefon, sejf, terasa.

Pláž a plážový servis
Poznámka

SLEVY: SLEVY v 1/2 APP STUDIO: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na základním lůžku 40%.
SLEVY v 1/2+1 APP STUDIO: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 50%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU NEBO NÁJEM V KČ/NÁSTUPY V RESORTU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Dětská postýlka zdarma. Domácí mazlíček 300 Kč/den (nejsou povolení v 1/2+2 N31+ APP a 1/4+2 N52 APP). Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: Resort AMARIN ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rovinj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Amarin Resort ****
Typ pláže: kamenitá, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 374
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí


Maťaša červenec 2017
Nespokojenost s CK a Amarin Resortem. Dobrý den, v červenci 2017 jsme byli ubytování v resortu Amarin. Dostali jsme apartmány, kde nebyly odmražené ledničky, byly pop... celá recenze


Dáda září 2015
Amarin resort. Moc hezký.Počasí nám trochu nepřálo.Služby i strava byli výborný.... celá recenze


Z+D červen 2012
Bezva dovolená za dobrou cenu. V apartmánech Amarin jsme byli spokojeni s ubytováním i stravováním (polopenze formou švédských stolů). Koupání rovněž příjemné ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Resort AMARIN
    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj

Cena
14 730 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 374

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 730 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč