100 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Ambassador Plaza ***

Poloha

V hotelové zóně, nejbližší nákupní a zábavní možnosti cca 5 minut chůze.

Vybavení

200 pokojů, několik budov, vstupní hala s recepcí, výtah, hlavní restaurace, 2 restaurace `a la carte (za poplatek), několik barů, 2 venkovní bazény, bazén pro děti, brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, minibar (naplněn vodou pouze v den příjezdu), balkon nebo terasa. DRPool: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, minibar (naplněn vodou pouze v den příjezdu), balkon nebo terasa, výhled na bazén.    

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Oblázková pláž cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední káva, čaj, zákusek Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)  

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, šipky, stolní tenis, turecké lázně (pouze vstup).  Za poplatek: peeling v tureckých lázních, masáže, biliár, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětský bazén, brouzdaliště.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

60 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer

Kimeros Park

Kimeros Park *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)