Hotel Amilla Fushi Resort

  Maledivy, Baa Atol

Amilla Fushi

    Maledivy, Baa Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Jeden z novějších luxusních resortů, který není jen o trendu, nýbrž i o životním stylu!Unikátní intimní místo, kde se budete cítit jako doma!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď elegance a energie ve velkém stylu možnost příplatku na ALL INCLUSIVE nebo Ultra ALL INCLUSIVE jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě Wi-fi internet zdarma

Poloha

125 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 125 km - transfer hydroplánem 30 minut nebo vnitrostátní let 15minut, dále pak rychlolodí 10 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 290 m.

Popis resortu

luxusní resort otevřený na konci roku 2014 se nachází v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO. Resort přináší novou filosofii ubytování na Maledivy - v moderním a svěžím designu má ve vás evokovat pocit domova, vše je podřízeno tomu, abyste se zde cítili jako doma. Máte možnost zdarma využít 50-minutovou masáž, služby dětského klubu či hlídání dětí, veškeré nemotorizované vodní sporty, stejně jako připojení na Wi-fi. V roce 2019 byla na ostrově otevřena nová kategorie ubytování Skyhouse with Bubble - jedná se o vily v korunách palem ve výšce 12 metrů nad zemí. 59 velmi prostorných Lagoon, Beach a Ocean houses různých kategorií.

Vybavení resortu

5 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, Javvu SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite-surfing, jízda na banánu, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, stolní tenis, boutique, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, letní kino.

Vybavení pokoje

Ocean Reef House - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Blu Ray & DVD přehrávač, Bose systém, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa s privátním bazénem a plážovými lehátky a přímým vstupem do oceánu. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Pojmenování zařizení

Ocean Reef House pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze, příp. Dine & Imbibe (obdoba ALL INCLUSIVE) nebo Luxury Bliss Indulgence (obdoba Ultra ALL INCLUSIVE).

Názor CK

Jeden z novějších luxusních resortů, který není jen o trendu, nýbrž i o životním stylu! Unikátní intimní místo, kde se budete cítit jako doma!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii house.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Amilla Fushi *****
  • Lokalita dle CK: Baa Atol
  • Místo dle CK: Baa Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Amilla Fushi Resort *****

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 093
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-amilla-fushi-baa-atol-maledivy-z1566093/1201905202/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Amilla Fushi
    Maledivy, Baa Atol

Cena
308 110 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 093

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
308 110 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
195 000 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč