Hotel Amilla Maldives Resort & Residences

  Maledivy, Baa Atol

Amilla Maldives Resort and Residences

    Maledivy, Baa Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Jeden z novějších luxusních resortů, který není jen o trendu, nýbrž i o životním stylu! Unikátní intimní místo, kde se budete cítit jako doma!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď elegance a energie ve velkém stylu možnost příplatku na Dine Around ALL INCLUSIVE jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele

Stručná poloha

125 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 125 km - transfer hydroplánem 30 minut nebo vnitrostátní let 15minut, dále pak rychlolodí 10 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 290 m.

Popis resortu

luxusní resort resort patřící do společnosti Small Luxury Hotels of the World, otevřený na konci roku 2014 se nachází v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO. Resort přináší novou filosofii ubytování na Maledivy - v moderním a svěžím designu má ve vás evokovat pocit domova, vše je podřízeno tomu, abyste se zde cítili jako doma. Je jedním z mála luxusních resortů na Maledivách, které vlastní a provozují Maledivci. Máte možnost využít exklusivních slev na lázeňská ošetření či výlety nebo na gastronomické zážitky, které nejsou zahrnuty v ceně Dine Around All Inclusive. V roce 2019 byla na ostrově otevřena nová kategorie ubytování Skyhouse with Bubble - jedná se o vily v korunách palem ve výšce 12 metrů nad zemí. 59 velmi prostorných Lagoon, Beach a Ocean houses různých kategorií.

Vybavení resortu

7 restaurací a barů, bazén, dětský bazén, Javvu SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite-surfing, jízda na banánu, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, stolní tenis, boutique, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, letní kino.

Vybavení pokoje

Lagoon pool villa (220 m2) - umístěné na okraji laguny, nabízí klidnou verandu, která spojuje sladkovodní nekonečný bazén, sluneční terasu a obývací pokoj pod širým nebem, houpací síť nad vodou a prostornou venkovní sprchu do rozsáhlé oázy. Idylické prostředí můžete nasávat z luxusní koupelny nebo z královské postele orientované na lagunu, kde prosklená stěna spojuje interiér s výhledem na oceán. Klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, vinotéka, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Blu Ray & DVD přehrávač, Bose systém, iPad, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, oddělená obývací část, terasa s privátním bazénem a plážovými lehátky, bicykly. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.

Lagoon pool villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Lagoon pool villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Lagoon Pool Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky možnost ubytování až 2 dětí

Lagoon Pool Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze, příp. Dine Around ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Jeden z novějších luxusních resortů, který není jen o trendu, nýbrž i o životním stylu! Unikátní intimní místo, kde se budete cítit jako doma!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii house.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Amilla Maldives Resort and Residences *****
Lokalita dle pořadatele: Baa Atol, Baa Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Amilla Maldives Resort & Residences *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 537 703
dnes 11–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Amilla Maldives Resort and Residences
    Maledivy, Baa Atol

Cena
138 550 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 537 703

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
138 550 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
151 640 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
2 403 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 467 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč