Aminess Veya Hotel

  Chorvatsko, Krk, Njivice

4/5

Aminess Veya Hotel

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Njivice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

moderní tříhvězdičkový hotel Aminess Veya (ex Jadran) leží jen cca 20 m od oblázkové pláže na ostrově Krk, centrum Njivice cca 100 m, Rijeka 32 km, Crikvenica 26 km.

Ubytování

klimatizované pokoje comfort s koupelnou a WC, fénem, TV, wifi zdarma, minibar za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj comfort 'výhled do parku' s možností 1 přistýlky/ gauč (DBL + 1 park, 18 m2), balkon za příplatek.

Dvoulůžkový pokoj comfort „ strana moře“ (DBL moře, 14 m2) – strana moře, dětská postýlka na vyžádání nad rámec obsazenosti.

Stravování

polopenze plus – snídaně a večeře formou bufetu, vybrané nápoje k večeři zdarma (19-21 h).

Vybavení

recepce, lobby, TV místnost, wifi zdarma, restaurace, bar, kavárna, 2 terasy, parkoviště zdarma, hotelový lékař, za poplatek plážový servis, půjčovna kol, tenisové kurty, vodní sporty, stolní tenis, billiard.

Speciální nabídka

sleva 10% za včasný nákup do 28.02.22

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu s polopenzí plus. Min. pobyt 3 noci.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání 8 €/ noc.
  • Pokoj strana moře za příplatek.

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Název hotelu dle pořadatele: Aminess Veya Hotel
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Njivice, ostrov Krk

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aminess Veya Hotel ***
Typ pláže: betonová plata, kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 049 716
dnes 8–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Krk

4/ 5 2 recenzí


Fanda z Mostu červenec 2019
Recenze Hotelu Jadran. Z hotelu není přímý výhled na moře. ... celá recenze


david červenec 2013
Dovolená se povedla. pohoda... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Aminess Veya Hotel
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Njivice

Cena
13 090 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 716

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 090 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč