Popis

Popis hotelu Ananda Hua Hin Resort And Spa *****

Popis

AVANI HOTEL - dříve ANANDA

Poloha

Hua Hin se nachází na západním pobřeží Siamského zálivu, asi 2,5 hodiny jízdy od Bangkoku. Je to první a nejstarší thajské plážové letovisko, od 20tých let minulého století slouží jako letní sídlo královské rodiny. V roce 1922 zde bylo postaveno první golfové hřiště. Hotel se nachází 2 minuty od pláže.

Ubytování

V hotelu je 196 pokojů a vil různých kategorií dle vybavení, polohy a výhledu. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem či terasou. Pokoje typu Superior mají 33m2, jsou přirozeně světlé díky velkému oknu a balkon s výhledem na bazén a zahradu, jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, TV s plochou obrazovkou, telefonem, koutkem na přípravu kávy nebo čaje. Některé pokoje jsou i propojené, což je ideální volba pro rodiny. Některé pokoje jsou bezbariérové. Wi-Fi připojení je zdarma.

Vybavení a služby

Restaurace Staa´s podává thajské i západní pokrmy, v plážové restauraci Brezza si můžete vychutnat italské speciality, jazz bar Blue Biscuit nabízí lekhé občerstvení v kreolském stylu a v Terrace Bar & Light Bite se můžete občerstvit lahodnými nápoji a čerstvým pečivem. V resort je dále recepce otevřená 24 hodin denně, směnárna, transfery, nabídka výletů, doktor na telefonu, dětské postýlky na vyžádání. Pro obchodní cestující jsou zde salonky a největší konfereční sál ve městě.
Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, posilovna, vodní sporty na pláži, kiting, jízda na banánu, jazz bar, dětský klub s programem pro děti, lázně, půjčovna jízdních kol, jízda na koních po pláži, golfové hřiště a vodní park nedaleko, nákupy v obchodních centrech, výlety na místní památky – jeskyně, chrámy, královské paláce, sloní rezervace.

Stravování

Snídaně

Doprava

Latecky

1. den

VÍDEŇ- BANGKOK
Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu.

2. den

BANGKOK-HUA HIN
Přílet do Bangkoku, pokračováni cesty na HUA HIN. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

3-13. den

HUA HIN
Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů.

14. den

HUA HIN – BANGKOK
Transfer z hotelu na letiště,let do Bangkoku. Pokračováni letu do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu.

15. den

VÍDEŇ
Přílet do Vídně. Konec programu.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Hua Hin