Hotel Anantara Kihavah Maldives Villas Resort

  Maledivy, Baa Atol

Anantara Kihavah

    Maledivy, Baa Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort renomovaného hotelového řetězce Vás nadchne nejen svou podmořskou restaurací patřící do unikátního gastronomického nadmořského a podmořského komplexu Sea.Fire.Salt.Sky., ale i prvním nejdelším bazénem na Maledivách! Nedávno otevřený bar nad hladinou moře - observatoř, z níž jde pozorovat noční oblohu, dodává resortu na fotogeničnosti. Ve vodních vilách Vás okouzlí vany s proskleným dnem! Krásný okrouhlý ostrov hustě porostlý vegetací obklopený nádhernými bílými plážemi a dokonalým útesem!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď podmořská restaurace s podmořským vinným sklepem SKY - první observatoř na Maledivách možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči jedny z nejskvělejších podmínek k potápění i šnorchlování v průzračné vodě všechny vily s bazénem vany s proskleným dnem ve vodních vilách špičková japonská teppanyaki restaurace prvotřídní servis Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

136 km od letiště v Malé v blízkosti biosférické podmořské rezervace pod ochranou UNESCO

Poloha

Baa Atoll, vzdálenost od letiště 136 km - transfer hydroplánem 30 minut.

Rozloha

délka cca 490 m, šířka cca 280 m.

Popis resortu

luxusní resort otevřený v únoru 2011 disponuje velmi prostornými plážovými i vodními vilami, které jsou všechny vybaveny vlastním privátním bazénem. Resort prošel kompletní renovací v roce 2020. Klientům je k dipozici rovněž 25 m dlouhá jachta Ocean Whisperer a Butler service. U 49 m dlouhého bazénu na Vás čekají Sunshine Butleři, kteří jsou připraveni osvěžit Vás chladivými ručníčky či ovocnými špízky.

Vybavení resortu

6 restaurací a barů, z toho jedna podmořská s podmořským vinným sklepem, bazén, Anantara Spa, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, pétanque, jízdní kola, billiard, boutique, dětský klub, business centrum, knihovna, konferenční místnosti, lékař, Wi-fi internet. 79 Beach a Over Water vil, všechny velice prosorné a s bazénem.

Vybavení pokoje

Beach Pool vila (258 m2) - každá velmi prostorná vila má kromě prostorné ložnice také obrovskou open air koupelnu s jacuzzi vanou a ohromný bazén s plážovými lehátky. Klimatizace, ventilátor, minibar, vinotéka, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, 42´´ SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, sedací souprava, terasa s houpací pohovkou a plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile.

Beach Pool vila pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Beach Pool vila pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte. V období 22.12.2020 - 8.1.2021+ 22.12.2021 - 8.1.2022 je v ceně jen snídaně.

Názor CK

Resort renomovaného hotelového řetězce Vás nadchne nejen svou podmořskou restaurací patřící do unikátního gastronomického nadmořského a podmořského komplexu Sea.Fire.Salt.Sky., ale i prvním nejdelším bazénem na Maledivách! Nedávno otevřený bar nad hladinou moře - observatoř, z níž jde pozorovat noční oblohu, dodává resortu na fotogeničnosti. Ve vodních vilách Vás okouzlí vany s proskleným dnem! Krásný okrouhlý ostrov hustě porostlý vegetací obklopený nádhernými bílými plážemi a dokonalým útesem!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v Over-Water Pool vile.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Anantara Kihavah *****
Lokalita dle pořadatele: Baa Atol, Baa Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Anantara Kihavah Maldives Villas Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 382 007
dnes 8–18 h

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Anantara Kihavah
    Maledivy, Baa Atol

Cena
247 940 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 382 007

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
247 940 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
242 330 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 998 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 215 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč