Popis

Popis hotelu Angora Side ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Angora Hotel Side v Side nabízí 67 pokojů a v 2 budovách. Hotel je situován 1 km od písčité pláže. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, klimatizace a vstupní hala. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší možnost pronájmu automobilů. The staff in this hotel speaks English. Je k dispozici dětské hřiště. Hotel nabízí v sezónně otevíraný sladkovodní bazén bazén s odděleným dětským bazénkem. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke do středu města. Vzdálenosti z hotelu: Side Ancient Museum (900 m) a Aspendos (1 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: žehlení, služku, služby prádelny, službu probuzení, směnárnu a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje pivo (provozní hodiny: 10:00 - 22:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 22:00), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 22:00), soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 22:00) a víno (provozní hodiny: 10:00 - 22:00).

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis či biliár. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side