Hotel Annaberger Musikantenwirt Landgasthof

  Rakousko, Salcbursko, Annaberg im Lammertal

Gasthof Musikantenwirt - Annaberg

    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Základní informace:
Tento menší typický hostinec Vás zaujme nejenom svým umístěním v přímé blízkosti lanovek, ale také malebným výhledem. Částečně zrekonstruované ubytování je vhodné pro nenáročné cestovatele a lyžaře, kteří upřednostňují lokalitu, praktičnost a kulturní vyžití před kvalitou pokojů. Penzion je také vhodný pro rodiny s dětmi, díky speciální nabídce rodinných pokojů.
Vybavení:
Součástí hostince je i malá restaurace s příjemnou obsluhou. Příznivce kultury potěší pravidelně pořádané akce včetně diskoték s produkcí živé hudby ve společenské místosti/jídelně.
K dalšímu vybavení penzionu patří: lyžárna, parkoviště cca 3 min. od penzionu, připojení Wi-Fi po celém prostoru hostince včetně foyer, jídelny i baru (na pokojích bývá připojení slabší).
Novinka: Tennengau PLUS Card (pro děti 4-15,9 let) zahrnuje zdarma skibus v oblasti Dachstein-West, 10% slevu do dětského klubu Kinderclub v Annabergu, 1x týdně běžkařský kurz, sáňkování (bez občerstvení), atd.
Ubytování:
Hostinec nabízí ubytování v účelně a rustikálně zařízených pokojích se sprchou / WC a TV. Na přání zákazníka je možnost ubytování i na pokojích s balkonem. Pokoje pouze 2 lůžkové nebo na vyžádání s přistýlkou pro dítě do 15,9 let a ma. 1,70 m.
Poloha:
Hostinec leží přímo v centru obce Annaberg, 150 m od sedačkové lanovky na Kopfberg, kde je přímý vstup do celého areálu Dachstein – West.
80 metrů od penzionu bankomat pobočky Raiffeisenbank, 350 metrů od penzionu benzinová pumpa.
Tipy na zimu:
Pension se nachází v lyžařské oblasti Gosau / Russbach / Annaberg. (780 m - 2100 m)
Lyžaři si zde mohou užít až 12 sedačkových lanovek, 8 lanovek a 40 draglifts na celkové délce 142 km sjezdovek, z nichž je 34 km modrých, 96 km červených a 12 km černých.
Lyžaře na sjezdovky dopraví pravidelná linka ski busu z centra města.
Příznivci běžeckého lyžovaní si mohou užít až 45 km upravovaných běžeckých tratí v Gosau.
Vhodné pro:
Studenty, rodiny s dětmi, nenáročnou klilentelu.
Lyžování:
Více informací o lyžařském středisku Annaberg naleznete zde
Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Základní cena zahrnuje

  • - Ubytování s polopenzí, služby karty Tennengau PLUS Card, skibus, parkoviště, pobytová taxa, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka.

Základní cena nezahrnuje

  • - Domácí mazlíčci € 4/den (bez krmiva),

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Mauthner, IČ: 28526911. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Gasthof Musikantenwirt - Annaberg **
  • Lokalita dle CK: Dolní Rakousko
  • Místo dle CK: Annaberg

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Annaberger Musikantenwirt Landgasthof **
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 706 110
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Gasthof Musikantenwirt - Annaberg
    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Annaberg im Lammertal

Cena
5 450 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 706 110

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 450 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč