900 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Aparmány Al Moro ***

Příjemný a pohodlný apartmánový dům s pěti vkusně vybavenými apartmány je vhodnou volbou pro všechny milovníky zimní dovolené.

Poloha

Centrum 400 m. Skibus cca 100 m. Skiareál: cca 750 m.

Vybavení

WiFi připojení - zdarma, slevová karta WINTER CARD, 1 garážové stání na apartmán (zdarma).

Pokoje

1/ Apartmán BELLATURA pro 8 (AP2): obývací místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 4 lůžky. 2/ Apartmán FAGGIO pro 6 (AP2): obývací místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice - z toho jedna vybavena TV. 3/ Apartmán PINNO pro 8 (AP3): kuchyň, obývací místnost s rozkládací pohovkou, 3 ložnice - z toho jedna vybavena TV. 4/ Apartmán MUGO pro 8 (AP3): obývací místnost s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželským lůžkem, 2 ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem. 5/ Apartmán LARICE pro 9 (AP3): kuchyň, obývací místnost s rozkládací pohovkou, jídelna, 3 ložnice s manželským lůžkem. Všechny apartmány mají 2x sociální zařízení, telefon, TV, trezor, pračku (kromě apartmánu Bellatura) a balkon.

Stravování

Vlastní.

Zábava

Wellness Acquain v Andalu ( bazén - 25 m, bazén a lá Laguna s teplotou 30 C, dětský bazének, relaxační koutek, 50 m dlouhá vodní skluzavka, solárium, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetické služby. www.acquain.it. Možnost využití slevy na WINTER CARD.

Internet

V apatrmánovém domě se nachází vířivka (pro 5 os.) a sauna (za poplatek 3€/os).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.