Hotel Apart Val Sinestra

Rakousko, Tyrolsko, Kappl

Apartmánový dům Val Sinestra

  Rakousko, Ischgl / Paznauntal, Tyrolsko, Kappl
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Ubytování

2 pěkně zařízené apartmány s koupelnou a WC, SAT-TV, trezorem, radiobudíkem, kuchyňským koutem (myčka, kávovar), balkónem.

1x Typ A pro 4 osoby (A/4, 43 m2) – 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s jídelním koutem, předsíň se šatnou.

1x Typu B pro 6 osob (B/4 nebo B/6, 53 m2) – 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost, rozkládací gauč pro 2 osoby, předsíň se šatnou.

Poloha

Pěkný, nově zrekonstruovaný dům se nachází na klidném, slunném místě části Plattwies ve městečku Kappl. Centrum 1,5 km. Zastávka skibusu: 50 m. Lyžařský areál: Kappl - lanovka DIAS ca 3 km, Ischgl ca 10 km.

Vybavení

zastřešené parkoviště, lyžárna

Akce

Akce 7=6 v termínech 08.06. – 02.07.22 a 20.08. – 08.10.22

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apart Val Sinestra
Vzdálenost od sjezdovky: 3000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 168 469
dnes 8–18 h

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.