Aparthotel David

  Černá Hora, Bar, Dobra Voda

5/5

Hotelový komplex DAVID

    Černá Hora, Bar, Dobra Voda
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

Hotelový komplex DAVID

Proč právě sem

hotel na skvělém místě přímo na nádherné pláži.

Poloha

aparthotel se nachází přímo u pláže s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má boční výhled na moře. Aparthotel se nachází v letovisku Dobra Voda, na pláži „Veliki pijesak“, 12 km od města Bar.

Vybavení a služby

recepce, restaurace s terasou a výhledem na moře, venkovní bazén se slanou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži za poplatek, WiFi (zdarma).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s terasou s bočním výhledem na moře, vlastním soc. zařízení, ledničkou, TV, WiFi (zdarma).

Sport a zábava

vodní sporty a zábava na pláži (za poplatek), promenáda, obchůdky, večerní zábava.

Stravování

bez stravování/ snídaně/ polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písečně-oblázková pláž přímo u hotelu, plážový servis (za poplatek).

Slevy pro děti

dítě do 2 let - ZDARMA, dítě od 2 do 12 let na přistýlce - sleva 30%, dítě od 2 do 12 let bez lůžka - sleva 50%, osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10%.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 513
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Bar

5/ 5 1 recenzí


Franta Štikar červen 2019
HOTEL DAVID. Moc hezká dovolená , krásné okolí a hodně hezkých výletů .... celá recenze

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.