150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Aparthotel Vangelis ***

Poloha

Areál skládající se ze čtyř budov se nachází přímo v turistickém centru střediska Protaras, na hlavní třídě s řadou obchůdků, restaurací a další zábavy.

Vybavení hotelu

Recepce, televizní kout, WI-FI v recepci za popl., restaurace, bar u bazénu, bazén, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu.

Pokoje

Studia - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem, klimatizací, telefonem, televizí, varnou konvicí, lednicí, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Apartmány - skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a z ložnice se dvěma lůžky.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou. Fakultativně all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, snacky mezi obědem a večeří, nealkoholické a lokální alkoholické nápoje.

Pláž

Pěkná písečná pláž, která patří k nejlepším na celém ostrově, leží cca 200 metrů od hotelu. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Sport a zábava

Tenisový kurt, sauna, masáže, fitness (vše za poplatek). Hotel pořádá animační programy.

Tipy CK pro správnou volbu

poloha v centru střediska
ideální pro rodiny s dětmi
rodinné pokoje 2+2
animační programy
blízko nejlepší pláže střediska
All Inclusive pro dítě ZDARMA!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Protaras

Oblíbené turistické letovisko patřící mezi nejnavštěvovanější místa celého ostrova. Tato oblast je vzdálená cca 10 km od střediska Agia Napa. Centrum Protaras tvoří živé obchodní centrum s nesčetným množstvím obchůdků, restaurací a typických kyperských taveren s vynikající kuchyní. V Protaras se nachází velmi pěkný kostelík Svatého Eliáše a kostel Panny Marie. Mezi nejkrásnější pláže této oblasti patří dlouhá písečná pláž Fig Tree Bay s bohatou nabídkou vodních sportů. Samotné pobřeží v okolí letoviska je velmi členité, tvoří jej rozmanité útesy, mořské jeskyně a romantické malé pláže. Především rodiny s dětmi ocení návštěvu mořského akvária.

Vzdálenost od letiště cca 60 km.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Hotely Protaras