450 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmán Brusič

Úvodní popis

Pckód objektu: 12727
Pěkné apartmány v domě situovaném v klidné části letoviska zvané Kijac. Oblázková pláž 450 m (pozvolný vstup, plážový bar, sprchy, toalety). Wifi (zdarma). Možnost klimatizace za poplatek 5 EUR/den. Hostům je k dispozici zahradní gril. Parkování u objektu.

Popis objektu

Místnosti: přízemí: ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko), ložnice (1 x manželské lůžko), obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa), koupelna (wc, sprch. kout), koupelna (wc, sprch. kout)

Vybavení objektu

klimatizace Za poplatek (5 EUR/den), lednička 1, mrazicí box 1, překapávač, klasický TV, satelit, Internet wifi v ceně, vaření: sporák, domácí zvíře: ne, možnost kouření: ne

Exteriér

parkování u objektu

Další vybavení

zahradní nábytek plastový, gril zahradní

Okolí

Centrum města: Krk 18 km
Obchod: 200 m
Oblázková pláž: 450 m
Restaurace: 200 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

20.8.2015 | Rejsek
Datum pobytu: červen 2015
Spokojenost

Nejnovější recenze

5
20.8.2015 | Rejsek
Datum pobytu červen 2015
5/5 - Úžasné
Spokojenost

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.