Popis

Popis hotelu Apartmán Ela

Popis:

Dovolená u moře v Chorvatsku v tradičním turistickém středisku Crikvenica

  • 5 - 7 nocí v apartmánu Ela
  • Jen 350 m od moře
  • Moderní apartmán pro 2 - 4 osoby
  • WiFi i klimatizace v apartmánech zdarma

Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenice

Crikvenica je město se sto let starou turistickou tradicí a je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Je největší na Chorvatském přímoří, nachází se 37 km jihovýchodně od Rijeky, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se v letovisku pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky. Vyžití zde naleznou i klienti, co neradi tráví čas jen na pláži. Zahrát si můžete minigolf, projet se na kole či si zahrát plážový volejbal.

Ubytování v apartmánu Ela

Apartmán se nachází 350 metrů od moře a cca 400 metrů od obchodu a restaurace, centrum města Crikvenice je vzdálené 1100 metrů. Apartmán je situovaný ve 2. patře a určený pro dvě až čtyři osoby. Skládá se z ložnice s manželkou postelí a 2 přistýlkami ve formě palandy. Dále se zde nachází kuchyň vybavená myčkou, vlastní koupelna a balkon. Apartmán je vybavený TV, klimatizací a WiFi připojením. Parkoviště se nachází před apartmánem.

Stravování

  • Stravování si klienti zajišťují sami. Apartmán je vybavený kuchyňkou. 400 metrů od apartmánu se nachází restaurace i obchod.

Pláž a zábava

Crikvenica nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Hlavní městskou pláží je dlouhá písčito-oblázková pláž Gradska plaža. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je ideální pro rodiny s dětmi. Jedinou nevýhodou je fakt, že je placená cca 15 kuna (cca 60 Kč)/os./den. Na ostatní pláže po levé i pravé straně je vstup zdarma. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží.

Důležité informace

  • Check in od 14hod, Check out do 10hod.
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Kvarner