700 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmán Smolčič

Úvodní popis

Pckód objektu: 12733
Pěkné apartmány situované 700 m od pláže a 800 m od centra letoviska. Možnost parkování u objektu. Povolen pes malé rasy (za poplatek 5 EUR/den). Wifi (zdarma).

Popis objektu

obytná plocha 45 m2, Místnosti: podkroví: ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (1 x manželské lůžko), obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout, terasa, výhled: na moře), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo)

Vybavení objektu

lednička 1, mrazicí box 1, klasický TV, satelit, Internet wifi v ceně, vaření: sporák, domácí zvíře: za poplatek (5 EUR/den - malá rasa), možnost kouření: ne

Exteriér

parkování u objektu

Další vybavení

zahradní nábytek ano

Okolí

Centrum města: 800 m
Moře: 700 m
Obchod: 700 m
Restaurace: 700 m

domácí zvíře

Za poplatek (5 EUR/den - malá rasa)

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Krk