Popis

Popis hotelu Apartmán Villa Lana ***

POLOHA:
vila LANA sa nachádza vo Vodiciach v tesnej blízkosti vily Crnov, neďaleko hotela Imperial, v tichšej uličke, len cca 210 m od pláže z drobného štrku, vhodnej aj pre deti a cca 600 m od centra starého mesta. 

UBYTOVANIE:
vila rodinného typu je útulne vybavená. Apartmány majú klimatizáciu, TV so satelitom, Wi-Fi, terasu, parkovanie a v malej záhradke sa nachádza gril.

Typ F pre 4-6 osôb:
prízemný novorekonštruovaný apartmán má dve samostatné dvojlôžkové spálne, obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 resp. 2 osoby, s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák, riadi, príbory), sprchu s WC, terasu.

Strava :
individuálne alebo možnosť doobjednať večere resp. polpenziu v blízkej reštaurácií.

Okolie :
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK  

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie