200 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmánový Dům Cvitanovič

Anotace
Dovolená Chorvatsko

BAŠKA VODA - Kdysi rybářské a nyní turistické městečko patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.


Program zájezdu

Dovolená Chorvatsko

Apartmánový dům Cvitanović

Funkčně zařízené apartmány jsou umístěné ve dvou sousedících budovách. Výhodou je pozice domu, od kterého je hlavní promenáda vzdálená přibližně 100 m. V jeho blízkosti se nachází spousta obchůdků, kaváren a restaurací. Doporučujeme klientům, kteří hledají vkusně zařízené ubytování na dosah rušnému centru Bašky Vody..

Ubytování:
Bilo - samostatná dvoulůžková ložnice, možnost přistýlky v ložnici nebo v obývacím pokoji, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon, 2. patro.
Trilo - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, možnost přistýlky v ložnici nebo v obývacím pokoji, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon, 1. nebo 2. patro.

Stravování: strava vlastní, možnost dokoupení polopenze, večeří či obědů s nápoji v ceně ve vyhlášené restauraci Mars, která se nachází přímo pod domem nebo ve vzdálenějším penzionu Palloma (cca 200 m od domu), kde jsou nápoje za příplatek. Snídaně formou bufetu, oběd dle denního menu, večeře výběrem ze 3 jídel.

Vybavenost: klimatizace v ceně, Wi-fi, bezplatné parkování v blízkosti domu, možnost využití grilu, který se nachází v objektu.

Nástup na ubytování: sobota od 14 h.

Pláž: 200 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Fakultativní příplatek

doprava autobusem 2 300 Kč/os., přistýlka 3 190 Kč/os., strava v restauraci Palloma - polopenze 2 690 Kč/os., do 11 let 1 690 Kč/os., večeče 1 690 Kč/os., do 11 let 1 190 Kč/os., v restauraci Mars - polopenze 2 690 Kč/os., do 10 let 2 290 Kč/os., oběd 1 990 Kč/os., do 10 let 1 690 Kč/os., večeře 1 990 Kč/os., do 10 let 1 690 Kč/os., pes pouze na vyžádání 5€/den, pojištění A, B, C.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie