30 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Apartmánový dům Davor

Popis

Poloha: nachádza sa v časti Duće priamo na pláži, cca 1 km od mesta Omiš, cca 100 m od reštaurácie. Upratovanie si klienti počas pobytu zabezpečujú sami.

Ubytovanie: má dve vilky vedľa seba

1. vilka

App/6 – na 2. poschodí- 2-dvojlôžkové spálne, obývačka s dvojlôžkom, kuchyňa, 2 kúpeľne/WC, SAT/TV, klimatizácia (za poplatok), balkón s výhľadom na more.

App/4 – na 1. poschodí – 2-dvojlôžkové spálne, kuchyňa, kúpeľňa/WC, SAT/TV, klimatizácia (za poplatok), balkón s výhľadom na more.

App/2+1 – na 1. poschodí - 1-dvojlôžková spálňu , kuchyňa kúpeľňu/WC, SAT/TV, klimatizácia (za poplatok), balkón s výhľadom na more.

2. vilka

App/4+2 – na prízemí – 2-dvojlôžkové spálne, obývačka s dvomi posteľami, kuchyňa, 2 kúpeľne/WC, terasa a záhrada.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: piesočnatá a okruhliaková.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie