Popis

Popis hotelu Apartmánový Dům Gorgona

Poloha

V klidné oblasti, cca 1,5km od městečka Molyvos a cca 70km od letiště v Mytilini. Autobusová zastávka cca 400m od hotelu.

Vybavení

Malý rodinný komplex vilek v udržované zahradě nabízí bazén, bazén pro děti, sluneční terasu a restauraci, malou kavárnu, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma.

Sport a zábava

Bazén se sladkou vodou u hotelu. Možnost procházky do nedalekého Molyvosu (cca 1,5 km) za obchody, tavernami, nebo středověkým hradem.

Ubytování

Apartmány složené ze dvou místností o celkové ploše cca 47m2, mají ložnici a obývací část s možností až 3 přistýlek. V apartmánech je koupelna se sprchou a toaletou a kuchyňka se základním vybavením (varné plotýnky, lednička, rychlovarná konvice). Klimatizace je za příplatek cca 3 EUR/den.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupit snídaně, nebo polopenzi.

Pláž

Oblázkovo-písečná se nachází cca 250m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Lesbos