400 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, oblázková, betonová plata

Popis

Popis hotelu Apartmánový Dům Ivan

Anotace

Dovolená Chorvatsko


KRK láká především svou čistou krásou přírodních scenerií, klidem a historickým bohatstvím. Město Krk, které má kořeny v dávné době ilyrského osídlení, leží na okraji široké zátoky na straně k ostrovu Cres. Toto krásné starobylé město ve spojení s bílými skalami, zelenými piniemi a azurovým mořem, s možností mnoha výletů po samotném Krku, na okolní ostrovy Cres, Lošinj do blízké Crikvenice či Rijeky zaručuje aktivní i pasivní odpočinek na úrovni. Doporučujeme rovněž pro rodinnou rekreaci s malými dětmi.

Program zájezdu


Dovolená Chorvatsko

Apartmánový dům Ivan


Jednopatrový kvalitně zařízený apartmánový dům vystavěný v nové zástavbě se nachází necelých 10 min. chůze od historického centra, v klidné části, cca 400 m od pláže.Ubytování:
Bilo 2+1 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyňský kout s lednicí, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, terasa s posezením, první patro.
Trilo 4+1 – dvě samostatné ložnice s možností přistýlky pro 1 osobu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí, TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, terasa s posezením, první patro.Stravování:vlastní, možnost přiobjednání snídaní a večeří formou švédských stolů v hotelu Bor vzdáleném 400 m od apartmánu. V předsezóně a posezóně servírovaná.Vybavenost:gril, parkování přímo před domem.Nástup na ubytování:sobota od 14 h.Pláž:400 m, oblázková, doplněná betonovými platy a skalními plošinami, vstup pozvolný.


Cena zahrnuje:
ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie a vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, použití grilu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.Fakultativní příplatek:pes 5 €/noc (po potvrzení ze strany CK).Příplatky:
polopenze 4 090 Kč/os., večeře 2 390 Kč/os., snídaně 1 690 Kč/os., pojištění A, B, C.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Krk