Popis

Popis hotelu Apartmánový Dům Tara J.H. ***

Poloha

Apartmány Chalupy Tara se nacházejí v klidné části horské obce Albrechtice v Jizerských horách na mírném kopci s překrásným výhledem na Tanvaldský Špičák.

Vybavení

V objektu je několik komfortně vybavených apartmánů s vlastním vchodem, úschovna lyží,kol a sportovního nářadí.

Ubytování

Apartmán pro 6 osob - v přízemí kuchyně s jídelnou, TV - SAT,  internet Wi-Fi, DVD/CD player,ložnice se dvěma lůžky, koupelna, WC, šatna, předsíň se sušákem na boty. Z jídelny po schodechdo podkroví, kde jsou dvě dvoulůžkové ložnice. V jedné je možnost přistýlky. Apartmán na vyžádání.
Apartmán pro 2 až 4 osoby  bez možnosti další přistýlky. Menší apartmán v přízemí má předsíň, obývací kuchyň s jídelním koutem  a rozkládací rohovou sedací soupravou, ložnicis manželskou postelí a výsuvným lůžkem jako přistýlku (190x90 cm). Koupelna s masážním boxem, TV-SAT, internet Wi-Fi.

Stravování

Bez stravování. Možnost vlastního vaření v kompletně vybaveném kuchyňském zázemí každého apartmánu (sklokeramická deska, digestoř, horkovzdušná trouba, varná konvice, kávovar, toustovač, příbory a nádobí). Možnost zajištění večeří v nedaleké restauraci.

Lyžování

Běžky - v celém okolí vhodné terény, možnost napojení na Jizerskou magistrálu,sjezd - nejbližší vlek Poma cca 200 m od penzionů, délka 450 m. Tanvaldský Špičák je vzdálencca  300 m, tam i zpět možnost na lyžích. Další  viz. Jizerské hory

Hotely Liberecký kraj