Apartmány a Bungalovy Terme Ptuj

  Slovinsko, Podravje, Ptuj

3/5

Bungalovy Terme Ptuj: Rekreační pobyt 3 noci

    Slovinsko, Podravje, Slovinské termály, Ptuj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Bungalovy Terme Ptuj **** jsou součástí termálních lázní Terme Ptuj ležících v jednom z nejstarších měst Slovinska – městě Ptuj. Malá lázeňská vesnička skládající se z několika bungalovů je obklopená zelenou oázou a nachází se hned u hotelu Primus a cca 200 metrů od lázní.  Svým hostům nabízí soukromí, klidné prostředí, pestrý výběr sportovních a rekreačních aktivit, možnost polopenze v restauraci Zila a neomezený vstup do moderního thermalparku s tobogány a dalšími vodními atrakcemi.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích (23 -28 m2).  Ke standardní výbavě patří manželská postel nebo dvě oddělené postele, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, TV, psací stůl, gauč a WIFI. Do některých pokojů lze přistavit přistýlku pro jednu dospělou osobu nebo dvě menší děti.

Restaurace

Snídaně a večeře jsou servírované v restauraci Zila. Výborná jídla jsou doplněná širokou nabídkou slovinských i zahraničních vín. Mezi místní speciality patří dezert Primus Cake.

Termální akvapark

Hosté mají neomezený vstup do vedlejšího akvaparku Thermal Park s vodní plochou téměř 3 500 m². Nachází se zde plavecký olympijský bazén, bazén s vlnobitím, pomalá řeka, vyhlídková věž, největší tobogan ve Slovinsku, saunový svět a další atrakce.

Místní termální uhličitá voda o teplotě 39 – 54° C, je čerpána ze dvou vřídel vyvěrajících z hloubky 1050 až 1590 metrů. Voda má blahodárný účinek na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Zároveň pomáhá léčit nemoci pohybového ústrojí a neurologická onemocnění.

Parkování

Parkovat lze na hlídaném a monitorovaném parkovišti. Poplatek je zahrnutý v ceně pobytu.

Okolí

Oblast kolem města Ptuj poskytuje veškeré podmínky pro krásnou turistickou i cykloturistickou dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci památek, přírody i historie. Kraj je známý i pěstováním vinné révy a výrobou vína.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze v restauraci Zila, volný vstup do termálního parku s tobogány, vstup do termálního parku v den příjezdu před 14:00 a v den odjezdu po 11:00 hodině, zapůjčení županu, internetové připojení WIFI, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši cca 2,5 € za osobu a noc, registrační poplatek 1 € za osobu a pobyt

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Bungalovy Terme Ptuj: Rekreační pobyt 3 noci ***
  • Lokalita dle CK: Pohorje
  • Místo dle CK: Terme Ptuj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 787 173
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Podravje

3/ 5 2 recenzí


Lenka listopad 2019
Lenka. Realita ohledně termálů absolutně neodpovídala tomu, co nabízela ck. CK nabízela 3.500 m2 vodní plochy s mnohými atrakcemi pro dět... celá recenze


R. červenec 2019
Slovinsko -Bungalovy Terme Ptuj. Během našeho 3 denního pobytu bylo vše v pořádku.Polopenze v restarauci Zila byla velmi dobrá.Sice byl menší výběr (hlavně snídaně... celá recenze

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Bungalovy Terme Ptuj: Rekreační pobyt 3 noci
    Slovinsko, Podravje, Slovinské termály, Ptuj

Cena
6 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 787 173

Zájezd

1. dospělá osoba na pevném lůžku
1
6 290 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku
1
4 190 Kč
příplatek za oběd v restauraci Zila v rámci plné penze - osoba
0
930 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč