300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Adriatic

Poloha

městečko Vodice je oblíbené rušné letovisko s četnými sportovními, zábavními a společenskými možnostmi. Vodice leží 11 km severozápadně od Šibeniku, při Jadranské magistrále. Najdete zde discokluby, bary, restaurace, konoby. Velká lidová zábava Vodická veselice (Vodička fešta) probíhá začátkem srpna, Vodické hry (Vodičke igre) v první polovině srpna, slavnost Panny Marie Karmelské 16. července. V sezóně se ve Vodicích konají koncerty vážné hudby (v kostele sv. Kříže (Sv. Križ), výstavy (stálé galerie, v kostele sv. Kříže), promenádní koncerty apod. Je tu dobře postaráno i o zábavu a sportovní vyžití na pláži(tobogán, sportoviště a plážové zábavní atrakce). Pláže se pozvolna svažují do moře, jsou proto vhodné zejména pro děti. Jsou převážně stíněné borovým lesem pláž je vzdálena cca 250 m.Apartmánový dům Adriatic se nachází v klidné vilové části Vodice,i. Svým komfortním vybavením uspokojí i náročnější klientelu. Klienti mají možnost využití zahradního grilu. Pláž je vzdálena cca 250m pozvolně se svažující vhodná i pro děti. Centrum městečka je 20 minut procházkou podél pobřeží nebo turistickým vláčkem. Parkovaní je zajištěno přímo u vily. 

Ubytování

apartmán bilo pro 4 osoby – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, vybavený kuchyňský a jídelní kout, koupelna se sprchou + WC, TV/SAT, balkon, klimatizace. Možnost 5. lůžka za příplatek. 

Vybavení

parkování, klienti mají možnost využití zahradního grilu, na pláži vodní sporty – půjčovna šlapadel a loděk, motorových člunů, skútrů, tobogán, volejbalové hřiště, tenisové kurty a minigolf v blízkosti za poplatek. 

Stravování

vlastní, lze dokoupit polopenzi v nedalekém hotelu Nikola (snídaně bufet, večeře servírované) 

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie