Apartmány Amfora Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Stella Maris

Apartments AMFORA PLAVA LAGUNA

  Chorvatsko, Istrie, Umag, Stella Maris
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Apartmány Sol Amfora se nachází v resortu Stella Maris cca 2 km od centra města Umag v blízkosti pláží. Do centra jezdí turistický vláček (zastávka se nachází v blízkosti apartmánů). Wi-Fi na recepci ZDARMA.

Vybavení

A2+2 classic: - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. A3+2 classic: - ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. A4+2 superior: - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. A5+2 premium: - ložnice se 2 lůžky, ložnice se 3 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. V resortu je k dispozici restaurace, pizzerie, fast food, snack bar, caffé bar, plážové bary. Venkovní bazény s mořskou vodou a sladkovodní bazén pro děti. Resort disponuje obchodem s potravinami, obchodem se suvenýry, bankomatem, ambulancí a přístavem.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení snídaní a večeří. snídaně - 1.640 Kč (dospělý), 820 Kč (dítě 5-14 let), večeře - 3.280 Kč (dospělý), 1.640 Kč (dítě 5-14 let),polopenze - 4.920 Kč (dospělý), 2.460 Kč (dítě 5-14 let), děti do 5 let mají stravu ZDARMA. Animační programy: děti od 8 měsíců do 4 let, 4-8 let a 9-12 let (12.6.-8.9.2023), teens club - 13-17 let (19.6.-25.8.2023), večerní animační programy, živá hudba.

Sport

Stolní tenis, půjčovna kol, vodní sporty, tenisové kurty, víceúčelové hřiště.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 20% v termínech od 27.5.-24.6. platí do 15.3.2023

Tipy na výlety

Novigrad, Poreč, Rovinj, Medulin, aquapark Istralandia

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den. Pes - 16 Eur/den - platí se na místě. Parkoviště - 1 Eur/den - platí se na místě. Lehátka u bazénu v ceně (omezený počet), lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: Apartments AMFORA PLAVA LAGUNA
Lokalita dle pořadatele: Jižní Dalmácie, Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Amfora Plava Laguna ****
Typ pláže: oblázková, skalnatá, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 289 456
dnes 12–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartments AMFORA PLAVA LAGUNA
  Chorvatsko, Istrie, Umag, Stella Maris

Cena od
19 716 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 289 456

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
39 432 Kč
příplatek za dětskou postýlku - dítě do 3 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
580 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
360 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč