500 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Ana

Historické město Trogir představuje centrum trogirské riviéry a má asi 13 000 obyvatel. Od roku 1997 je zařazeno na seznam UNESCO. Nachází se v samém srdci Dalmácie, 20 km západně od města Split. Kromě Trogiru se na riviéře nachází města Marina, Seget Donji, Seget Vranjica, Vinišce a nebo ostrov Čiovo. Objekt je situovaný v Okrug Gornji, asi 4 km od Trogiru. Dům nabízí celkem šest apartmánů pro 3 - 6 osob. Všechny mají obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, dvě ložnice, TV + SAT, koupelnu a balkón. Na střeše domu se nachází terasa s grilem a posezením. Z terasy se nabízí překrásný výhled na ostrov Brač. Součástí domu je soukromé parkoviště a garáže. Hosté mohou využít tenisového kurtu za poplatek. Povlečení a ručníky jsou k dispozici.

Možnost stravování - vybavení kuchyně

V každém apartmánu je vybavená kuchyně.

Možnost koupání

Apartmánový dům se nachází 500 metrů od oblázkové pláže. Na trogirské riviéře je mnoho ostrovů a zátok, písečné a oblázkové pláže.

Výlety do okolí

Město Trogir jako památka UNESCO a jeho historicé centrum' okolní ostrovy a plavby loděmi.

Parkování (počet)

soukromé parkoviště s garážemi (30)

GPS

43,490658, 16,25544

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Čiovo