500 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Ana

Historické město Trogir představuje centrum trogirské riviéry a má asi 13 000 obyvatel. Od roku 1997 je zařazeno na seznam UNESCO. Nachází se v samém srdci Dalmácie, 20 km západně od města Split. Kromě Trogiru se na riviéře nachází města Marina, Seget Donji, Seget Vranjica, Vinišce a nebo ostrov Čiovo. Objekt je situovaný v Okrug Gornji, asi 4 km od Trogiru. Dům nabízí celkem šest apartmánů pro 3 - 6 osob. Všechny mají obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, dvě ložnice, TV + SAT, koupelnu a balkón. Na střeše domu se nachází terasa s grilem a posezením. Z terasy se nabízí překrásný výhled na ostrov Brač. Součástí domu je soukromé parkoviště a garáže. Hosté mohou využít tenisového kurtu za poplatek. Povlečení a ručníky jsou k dispozici.

Možnost stravování - vybavení kuchyně

V každém apartmánu je vybavená kuchyně.

Možnost koupání

Apartmánový dům se nachází 500 metrů od oblázkové pláže. Na trogirské riviéře je mnoho ostrovů a zátok, písečné a oblázkové pláže.

Výlety do okolí

Město Trogir jako památka UNESCO a jeho historicé centrum' okolní ostrovy a plavby loděmi.

Parkování (počet)

soukromé parkoviště s garážemi (30)

GPS

43,490658, 16,25544

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotely Čiovo