50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Apartmány Atollo ***

Výhody
  • apartmánový komplex s velkou zahradou
  • u písečné pláže
Popis hotelu

Apartmánový komplex s velkou zahradou. U písečné pláže.

Poloha

centrální, restaurace, bary a obchody cca 50 m.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 50 m. 1 lehátko, 1 slunečník a 1 křeslo na apartmán zdarma (cca 25. 4.–30. 9.).

Vybavení

čtyřpatrový apartmánový dům se 2 výtahy.

Ubytování

apartmány jsou vybaveny kuchyňkou (plynový vařič, chladnička, mikrovlnná trouba, kávovar), jídelním koutem, sat. TV, trezorem, klimatizací, sprchou, WC a balkonem.

Jednopokojové apartmány (F3F): cca 25 m2. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 samostatné lůžko.

Dvoupokojové apartmány (F4G): cca 35 m2. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

za poplatek: půjčovna kol (zdarma do cca 18. 5. a od 15. 9.) cca 14 €/kolo/týden (vratná kauce cca 50 €), golf (20% sleva na green fee) a vodní sporty.

Internet

WiFi na pláži zdarma.

Děti

dětská postýlka do 2 let cca 2 €/noc (rezervace v CK). Maximální počet osob smí být dětskou postýlkou překročen.

Další výhody

karta výhod Europe Card: sleva od 10 % v různých obchodech, restauracích v Lignano, Bibione a jeho okolí a sleva na služby v termálním centru. Pozvánka na ochutnávku vína s typickými místním občerstvením. Pozvánka na špagety párty s vínem, nealko nápoji, hudbou, tancem a animačním programem (cca 19. 5.–15. 9., v závislosti na počasí).

Info

parkování: 1 parkovací místo/apartmán zdarma; domácí zvíře: malé, zdarma; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid (úklid kuchyňky zajišťují hosté, v případě nedostatku jim bude zadrženo cca 50–60 € z kauce); vzít s sebou: veškeré prádlo, na místě možnost zapůjčit ložní prádlo cca 8 €/os./výměna, ručník cca 7 €/os./výměna; na místě se platí: kauce cca 100 €, lázeňská taxa cca 0,50 €/os./den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 nocí, 23. 6.-7. 9. sobota/7 nocí.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 28.2.2018 a pobytu 24.3.-29.6.2018 a 8.9.-12.10.2018.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

34. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

27.8.2018 | Ávina
Datum pobytu: srpen 2018
Nevím jestli ještě někdy pojedu do Bibi, ale pokud budu chtít levnější klidnou dovolenou, tak samozřejmě budu volit stejné místo. Jen už ne busem. Kazdopádně, siestu v It nendodržují Vietnamci, takže, když něco budete potřebovat, oni mají v té době otevřeno

Nejnovější recenze

4
27.8.2018 | Ávina
Datum pobytu srpen 2018
4/5 - Skvělé
Nevím jestli ještě někdy pojedu do Bibi, ale pokud budu chtít levnější klidnou dovolenou, tak samozřejmě budu volit stejné místo. Jen už ne busem. Kazdopádně, siestu v It nendodržují Vietnamci, takže, když něco budete potřebovat, oni mají v té době otevřeno
5
6.9.2017 | Dobřanští
Datum pobytu srpen 2017
5/5 - Úžasné
Velká spokojenost
4
10.7.2017 | Ema
Datum pobytu červen 2017
4/5 - Skvělé
Bibione je moc krásné, určitě si zde dovolenou užijete!

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.