400 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková, oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Beni ***

Poloha

Chorvatsko, Istrie, Medulin; apartmánový dům se nachází přibližně 400 m od pláže a 400 m od centra letoviska Medulin s mnoha obchody a restauracemi

Ubytování

apartmánový dům poskytuje ubytování v jednom apartmánu BILO2+2 pro 2-4 osoby. Apartmán BILO2+2 tvoří jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (vařič, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba), koupelna s pračkou a balkon s posezením. Součástí aparmtánu je také kliamtizace a sat. TV.

Vybavení

parkoviště, klimatizace, sat. TV, pračka

Stravování

vlastní, součástí apartmánu je vybavená kuchyňka, nejbližší restaurace i obchod jsou jen 100 m od ubytování

Pláž

400 m, Medulin nabízí koupání na plážích z hrubého písku a oblázků, místy mohou být také skalnaté nebo s betonovými plochami na slunění. Sprchy se sladkou vodou, převlékací kabiny a bary jsou na většině místních plážích samozřejmostí. Na větších plážích u hotelových komplexů lze také zakoupit plážový servis (slunečník, lehátka).

Sport a zábava

široká nabídka vodních atrakcí a sportů, škola windsurfingu, sportovní rybolov, potápění, jachting, vodní lyžování, v blízkosti hotelů je možné využít za poplatek fotbalová hřiště, tenisové kurty, minigolf, kuželky, hřiště na volejbal, házenou a lehkou atletiku. Vyhlášená diskotéka v Medulinu je vyhledávána nejen mládeží, ostatním návštěvníkům nabízí město řadu restaurací, kaváren nebo obchody se suvenýry.

Doprava

vlastní (klienti se hlásí v agentuře v Pule, kde probíhá registrace)

Tipy na výlet

naše CK doporučuje návštěvu historické Puly, mimo známého římského amfiteátru zde navštěvují turisté také další oblíbené památky, patří k nim Augustův Chrám s římskými sochami z 1. století, velmi cenná renesanční Mariánská katedrála nebo byzantská bazilika Kaple parekklésion. K cenným prehistorickým památkám Chorvatska se řadí také bazilika a pozůstatky staveb z dob antiky na Brijunských ostrovech. Na největším z těchto ostrovů můžete navštívit také SAFARI park, na menším z nich potom Titovu rezidenci. Ostrovy jsou Národním parkem, jsou vyjímečné svojí vegetací, roste zde na 600 specifických rostlin. Doprava na ostovech je zajišťována autovláčky, osobním autům je vjezd na ostrov zakázán.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.