Apartmány Bonaca

  Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek

5/5

Apartmány Bonaca

    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek
Číslo zájezdu: 2 276 861
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis

Klek sa nachádza 12 km južne od Opuzenu, juhovýchodne od delty rieky Neretvy a radí sa medzi pokojnejšie letoviská v Chorvátsku. Kľudná dovolenka v destinácii Klek, ideálnej pre rodiny s deťmi.

O ubytovaní

Poloha: pekne zariadené apartmány Bonaca (14 apartmánov je v bungalovoch a 4 apartmány sa nachádzajú vo Vile Bonaca) sú vzdialené od mora cca 200 m (štrková pláž). Apartmány majú vlastnú recepciu v stredisku Klek.
Súčasťou recepcie je predajňa vín, olivového oleja, džemov a rakije z domácej produkcie majiteľov apartmánov.
Popis: apartmány sú vybavené SAT TV, klimatizáciou (za príplatok), majú kúpeľňu (sprcha a WC), terasu s posedením. Uteráky, utierky a toaletný papier nie sú súčasťou vybavenia apartmánov.
Ubytovanie:
Apt. 1/2+2 – samostatná dvojlôžková spálňa s dvomi oddelenými posteľami (prípadne manželská posteľ), obývacia miestnosť s kuchynským kútom. V obývacej miestnosti je rozkladacia pohovka s možnosťou spania pre dve osoby. Možnosť prístelky pre 5. osobu.
Apt. 1/4 – dve dvojlôžkové spálne - jedna s dvomi oddelenými posteľami (prípadne manželská posteľ), druhá s rozkladacím dvojlôžkom pre dve osoby (prípadne dve oddelené postele), kuchynský kút.
Parkovanie za poplatok na vyhradenom parkovisku pre apartmány Bonaca, v ich bezprostrednej blízkosti. V areáli strediska majú ubytovaní hostia bezplatne k dispozícii letnú kuchyňu s krbom a menšie detské ihrisko. V recepcii je k dispozícii zdarma – Wi-Fi, žehlička, sušič na vlasy, hriankovač, trezor, rýchlovarná kanvica, rakety na tenis, stolný tenis a bedminton, futbalová lopta.
Stravovanie: vlastné.
Šport: za poplatok - tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, boccia, minigolf. Na pláži je možnosť zapožičania vodných bicyklov, kajakov a člnov - za poplatok. Škola kitesurfingu pri piesočnatej pláži, v ústí rieky Neretvy, 15 km od Kleku.
Poznámka: Na mieste sa platí povinný príplatok - záverečné upratovanie - 20 € / apartmán / pobyt.
Klimatizácia (ak o ňu klienti majú záujem) - platí sa na mieste 5 € / deň / apartmán.
Pes (na vyžiadanie) platí sa na mieste 8 € / deň.
Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 4 € / auto / deň.
Príjazd/odjazd: po 16 hod./do 10 hod.

Hodnotenia

Apartmány v pokojnom stredisku, vhodné pre rodiny.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mgr. Eva Samborská - Aquamarin, IČ 14157047.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány Bonaca ***
Lokalita dle pořadatele: Jižní Dalmácie, Klek

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Bonaca ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 276 861
dnes 8–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Jižní Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Lukáš červen 2015
Apartmany Bonaca Klek. Příjemně strávená dovolená v klidném přímořském letovisku.... celá recenze


babinec srpen 2013
Dámská jízda v Chorvatsku. Dovolená v klidném a kouzelném prostředí. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Bonaca
    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek

Cena od
205 EUR/os
(4 691 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 276 861

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
356,15 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dospelá osoba
2
18 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
9 EUR

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
8,63 EUR